Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2,5 éves gyerek esetébe már...

2,5 éves gyerek esetébe már ciki a babakocsi?

Figyelt kérdés

Jól elvan benne

Persze tud önállóan már járni

Hosszabb távokat nemigazán bír még megtenni



Sajnos ismerosoktol egyre gyakrabban kapom meg ezeket a kedves szavakat:

Óhh még babakocsizik,minek??

Nem kell már neki az a kocsi!

Gyere szálj ki a kocsiból!

Add el a kocsit,már felesleges!

Ilyen nagy baba minek van még babakocsiba


😑


2023. ápr. 1. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Nincs szüksége már a babakocsira
Szüksége van még rá,használd nyugodtan
55 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
80%
Ezt mi is megkaptuk, foleg olyantol, akinek nincs sajatja. Egyszer beragtam, es mivel vagyunk olyan viszonyban, mondtam neki, hogy akkor setalja le vele meg a nagyobbik gyerekemmel o a tavot babakocsi nelkul. Utana nemmondta tobbet :D
2023. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
38%

Nekem mind a 2 gyerekemnél 1 évesen elég volt. Sétaltak, onnantól fogva nem voltak babák, hogy babakocsi kelljen. Kismotor, séta, vagy szülőkaros tricikli.


(Az oviba ahova a fiam jár, 3gyereket is tolnak reggelente babakocsival. Ilyenkor minden reggel sokkolódom. Ebből 1 gyerek 3 éves, a másik kettő 4. És nem, nincs semmi bajuk, csak "így gyorsabb"

2023. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
83%
Amugy en a masodik valaszt jeloltem, de egyik valasz sem igaz nalunk, mert NEKEM van ra leginkabb szuksegem. Sokat setalunk. Termeszetesen ki szokott szallni belole, es ameddig el nem faradt, addig setal.
2023. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Habár nem vagyok anyuka, de ajánlom, hogy próbáljátok ki azokat a kisbicikliket, amiben stabilan ül, tudja hajtani, de ti is tolni. Így ha elfárad ugyanúgy vihetitek, mintha babakocsi lenni

2023. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Neharagudjatok ha esetleg valakit megbantok de nekem a tricikli kizart :(

Van egy jo babakocsink,elég drágán is vettük nem szivesen cserelnem le egy triciklire ami nekem ugyanugy babakocsi csak bicaj alakja van :/

Soha de soha nem lattam hogy azt gyerek hajtaná vagy barmi. Csak ul a gyerek es anyuka tolja mint egy babakocsit


Tenyleg ezer bocsanat ha valakit ezzel megbantok :(


Igen,bevallom azis kozrejatszik hogy a babakocsi nekem is gyorsabb es egyszerubb mint setalni vele :/

2023. ápr. 1. 21:14
 6/46 anonim ***** válasza:
83%
A nagyobbal 2,5 éves koráig volt meg. Akkor még nem volt autóm és praktikus volt pl a nagy bevásárló háló az alján és hogy nem kellett a cuccokat a gyerekkel együtt cipelni. A kicsi 1 évesen már nem volt hajlandó beleülni
2023. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
33%

5!

Akkor mi a kérdés. Te eldöntöted neked kell a babakocsi. Sztem ha egyöntetűen mindenki azt mondaná, hogy ciki, akkor is hasznalnád, mert neked az a praktikus. Na meg mert drága volt 🤣🤦‍♀️

2023. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
69%

Miért foglalkozol mások véleményével? Más dolgokban is az ismerősök irányítanak?

Ez nagyon nem jó!


Anya vagy. Szarj le mindenkit magasról. Nehogy már a gyermeked szenvedjen,csakhogy az ismerősök ki legyenek elégítve basszus...


Amúgy 3 éves korig használtunk babakocsit.

2023. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy ciki. Nekem is utazik benne a kisebb (2 éves), amikor messzebb megyek a tesójáért. Nem rendes járdán megyünk végig, sötétedik is, fel is kéretőzik gyakran, úgyhogy kell.
2023. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
68%

A kisfiam már 1,5 évesen tudott hosszú távokat sétálni, nagyon ritkán vettem elő a babakocsit, csak ha sietnem kellett valahová, vagy több mindent kellett bevásárolni.

Hidegebb időszakban nem szeret sétálni, olyankor előkerült a babakocsi.

2 éves múlt, amikor kezdte a bölcsit, akkor derült ki, hogy terhes vagyok. A terhességem vége ilyen hideg időszakra esett, így majd 3 évesen is babakocsival vittem mindenhová, mert nem bírtam volna ölben cipelni őt, sőt a bölcsiből haza már busszal mentünk mert még babakocsival sem bírtam volna hazavinni, mivel egy nagy domb tetején lakunk.

Szerintem nem baj a babakocsi ennyi idősen, ahol mi élünk,Angliában, itt még bőven a 4-5 éveseket is beteszik a babakocsiba, ami már szerintem túlzás.

2023. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!