Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák,ti szeretitek a...

Anyukák,ti szeretitek a babakocsit tolni?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy én imádom


A boltba ha megyek annyira jó hogy tudok a tárolójába pakolni es nem cipekedek


Picit még menet közbe támaszkodok is rá


Nekem óriási segítség

Igy a gyerek se szaladgál összevissza

De lassan aktuális lenne a babakocsi elhagyása(2 év)


😔

Azt erzem bele gondolni se akarok abba hogy én ezt a babakocsit osszecsomagoljam es eltegyem

Es nincs több babakocsizás


2023. ápr. 4. 21:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Esküszöm már arra is gondoltam hogy tolom üresen 😂
2023. ápr. 4. 21:18
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem
2023. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk 9 hónapos lesz a napokban,de őszintén én nem igazán. Az elején az első pár alkalommal tetszett meg minden,de ennyire azért nem.:D Ha együtt megyünk valahova akkor a férjem tolja általában,mindig ő szeretné,én meg örülök is neki,ha egyedül megyek akkor én. Én inkább arra várok,hogy mellettem sétálhasson. :D
2023. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

En egy idoben azzal jartam nagybevasarlast csinalni (10 perc gyalog a bolt, vartam a masodik gyerekunket, es nem emelhettem), aztan ez megmaradt utana is :D


Elso gyerekkel nagyon utaltam a babakocsit, es a mai napig ugy erzem, mintha jarokerettel mennek valahova. Sokkal termeszetesebbnek ereztem csatos hordozoban vinni oket, csak a hatam sajnos nem birta, es abba ugye pakolni se lehet.


Mikor a kicsit vartam, oriasi hasam volt, es pihennem is kellett, az ovi 16-20 perc setara tomegkozlekedesi lehetoseg nelkul, az akkor 3 evesem pedig az elboklaszo, minden kovet megnezo tipus. Minden korabbi elkepzelesem es utalatom ellenere en bizony babakocsival vittem az oviba.


Most a kicsivel ennyi idosen marcsak elvetve hasznaljuk, ha hosszu setara megyunk, vagy ha mindket gyerekkel forgalmas helyen jarunk.

2023. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Én sem szerettem tolni. A lányom valószínűleg meg is érezte, mert amint megtanult járni, 13 hónapos kortól soha egyetlen egy percig sem maradt meg benne, úgyhogy gyakorlatilag egy éves korig használtuk.


De nekem macera volt.. 🙂

2023. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik hogy akkor én valami babakocsi fanatikus lehetek 😂


Macera van vele,kocsibol ki be pakolni (panelba nalunk)

De annyira imádom hogy inkább kinlodok vele amig ki es be rakom 😄

2023. ápr. 4. 21:52
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy tudott menni, csak a ha a városba mentünk akkor volt babakocsi. Én szerettem, de mivel kocsival mentünk vásárolni, azt ami meg a boltból kellett az nem volt sok így séta, motor, futóbicikli, így 3.5 évesen már 2 kerekűvel száguldozik.
2023. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Jajj, én nagyon imádtam.

A nagyobbal két évig használtuk, akkor született a kicsi, ő mózesben, a nagy fellépőn. Így már ugyan kicsit nehéz volt tolni :)

A kicsi most 3 éves, délben az oviból még babakocsival tolom gyorsan haza aludni.

Szóval én 5 éve tolom a babakocsit, lent minden cucc, bevásárlás elfért, mikor eső volt védte a babakocsi a gyereket, ha sétálni akart kiszállt, ha elfáradt hiszti helyett visszaült. Boltban is csak gyors körbetoltam.

Ha siettünk csak gyorsan toltam a kocsit, nem kellett senkit noszogatni magam mellett, hogy gyerünk mááárrrr....

Ha lehetne még évekig abban hurcolnám őket :)

2023. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan másfél éves volt mikor elhagytuk, szerettem én is mert tudtam vele vásárolni, belepakolni, gyorsan megjártunk mindent. De egyik napról a másikra nem tudtam belerakni, ha igen, 10perc után ki akart jönni, sétálni velem. Úgyhogy megváltunk tőle :D
2023. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

5 hetes a kisfiam, és alig vártam, hogy babakocsizhassunk vele. Ma és tegnap az orkán erejű szél miatt elmaradt a napi séta, és már minden bajom van. 😔

Bár valószínűleg maga a séta, a kikapcsolódás hiányzik a legjobban. 😁

2023. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!