Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák,ti szeretitek a...

Anyukák,ti szeretitek a babakocsit tolni?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy én imádom


A boltba ha megyek annyira jó hogy tudok a tárolójába pakolni es nem cipekedek


Picit még menet közbe támaszkodok is rá


Nekem óriási segítség

Igy a gyerek se szaladgál összevissza

De lassan aktuális lenne a babakocsi elhagyása(2 év)


😔

Azt erzem bele gondolni se akarok abba hogy én ezt a babakocsit osszecsomagoljam es eltegyem

Es nincs több babakocsizás


2023. ápr. 4. 21:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon szerettem !

Mar 6 eves a lanyom, a babakocsi meg megvan, azzal jarok bevasarolni.

Gerinc problema miatt nem cipekedhetek, autom nincs , ferjem sem, igy valahogy haza kell hozni a boltbol a cuccot. Vegulis vagy ez vagy a banyatank, akkor mar inkabb a babakocsi.

2023. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11

Hát nagyot nevettem a válaszodon

"Vagy ez vagy a banyatank" 😂🤣😂

2023. ápr. 4. 22:46
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Én is szerettem és miután már 3 évesen nem szerette a lányom, vettem banyatankot, az is jó.
2023. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Kerdezo , 11-es vagyok, akkor mar inkabb a babakocsi 😁 Plusz tobb minden is fer mint a banyatankba, mert van ugye az uloresze, kosar, plusz ket tolokar. Hoztam en mar haza benne olaj radiatort is 😆
2023. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném, de a kislányom utálja, így nekem inkább örök stresszforrás. Mostanában kezdek kisimulni. Már 10 hónapos, mostmár fél órát is elvan a babakocsiban (kopkop). Autóval megyünk bevásárolni (azt is utálja), utána átültetem a bevásárlókocsiba mostmár, azt imádja.

Nekem jól esik egynap egyet sétálni a friss levegőn, így én meg már komolyan azon gondolkozom, hogy benyúlok egy bevásárlókocsit és abban fogom tologatni...

2023. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Alig vártam, hogy megszabaduljak tőle, bár nálunk van lift, de utáltam vele manőverezni a boltokban. Az aljába mondjuk sok minden fért, az szerettem.

Két gyerekem van, mindkettővel nem sokkal 2 éves koruk előtt hagytam abba teljesen. A kisebbik lányom pár hete lett kettő, a legtöbb helyre sétálok vele (sokat bír menni), ha messzebb megyünk, akkor bkv, vagy most már elég magas a felnőtt rolleremhez, így ő feláll elém a kis fellépőre, és így közlekedünk (nagytesót is így vittem 2 éves kora óta). Ilyenkor hátizsákban + a roller kormányára akasztva cipelem a cuccokat.

Az, hogy mikor aktuális elhagyni, azt mindenki maga dönti el. Ha szereted tologatni, használd ki ezt az időszakot még. Nincs azzal sem gond, ha 3 éves koráig tologatod. Vannak dolgok, amiket nehéz elengedni a babakorból, neked még idő kell, hogy megtedd, addig meg tologasd nyugodtan. Akinek ez nem tetszik, az így járt.

2023. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Tologatni szerettem (volna), ami nem jött be azok a babakocsival járó kötöttségek: hol férek el vele, rossz a járda vagy terepakadály van, nem akadálymentes aluljáró, foglalt a buszon a babakocsis hely stb. Ebből a szempontból a hordozó kényelmesebb volt egészen a következő terhességem félidejéig. A múltkor emiatt megint előszedtük, de kísérővel együtt is megvolt a nosztalgia rosszabbik része.
2023. ápr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%

2 gyerekem van, utáltam

Amíg kicsik, addig jó volt. De aztán ahogy lehetett hagytam is el velül.

1 évesen mar egyik sem babakocsizott.

A boltokban amilyen szűk helyek vannak alig lehet vele elmanőverezni. Ha az aljába pakolsz a boltban, akkor úgy néznek rád, mintha lopnál. Ha viszed a kosarat, hogy abba pakolj, akkor még cipelheted azt is.

Mikor már totyog, nem akar beülni, sétál te meg az úres babakocsival fuss utána.

Nemtudom, nekem csak nyűg volt.

Most 1.5éves a lányom, de mindent is megtudunk oldani babakocsi nélkül.

2023. ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom. Közelben lévő boltokba be se lehet tolni mert forgokapu van, így a belepakolás előnyeit se élvezem. Állandóan sakkozni kell hol merre tudok menni az utcán mert van ahol csak lépcső van. Gyerek is sír benne még mindig, mikor olyanja van. Mire leszerencsétlenkedem a padkán addigra jön autó mégis, hiába néztem körül a zebrán. Vártam a jó időt hátha a kevesebb ruha miatt jobb lesz a gyereknek, erre mostmeg a nap valahogy mindig a szemébe süt, hiába hajtom le a tetejét.

Az egyetlen előnye számomra eddig, hogy tehermentesíti a hátam. De lehet hogy később jobban fogjuk szeretni, nem tudom.

2023. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A banyatankkal nekem az a bajom, vogy abba nem lehet kozvetlenul ki-bepakolni, ellenbena babakocsi bevasarlokocsikent is funkcional.


En a bicikliutanfutot hasznaltam babakocsikent, abba a ket gyereket egyszerre be lehetett tenni, es meg az 5 evesnek sem volt ciki, ha mondjuk eleredt az eso, vagy nagyon elfaradt a kirandulas kozben, es barmilyen terepen el tudtam tolni, vagy futni is tudtam vele, mert jogginghoz is jo, ok meg tokre elveztek, ugyhogy win-win.


A babakocsi+fellepo-kombot is szerettem.

2023. ápr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!