Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mitől tud egy 1 éves babkocsi...

Mitől tud egy 1 éves babkocsi gumi kereke elérni/elöregedni?!

Figyelt kérdés

Alig 1 eves a babakocsi

Első tulajdonosa vagyok.

A kerék külsőre szép,nincs rajta látszólagos hiba,de ez nem meglepő hiszen nem egy régi babakocsiról van szó,de még aztse mondhatom hogy agyonhasznált mert én vagyok az első tulajdonosa.


A kerék egy tömöm gumi igazából zselés keréknek is mondhatom ,valóban gumi az anyaga de nem kell felfújni.


Amikor a babakocsiba súly kerül a kerék recsegő,ropogó hangot ad ki,igen biztos hogy a kerék eléredt,elöregedett.



Már csak azt nem értem hogy a fenébe a fent leírtak alapján


Valaki esetleg tudja a megfejtést?!


2023. ápr. 20. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Napsütés pl tűzött rá a nap,nagyon meleg helyen volt.pl fűtòtőtest mellett volt tárolva
2023. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Napon soha se hagytam!!

Viszont az auto csomagtartojaba taroljuk télen nyaron

Akkor valoszinu ez lesz a ludas :/

Panelba lakunk az auto az utcan

Nyaron a kocsiba siman van 60 fok is szerintem

Telen meg -10 is...


Szuper :(

2023. ápr. 20. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen az lesz a ludas,és így még a garancia sem lesz érvényes,mert te tárolod rosszul.Bár én megpróbalnám kicseréltetni az alkatrészt,csak nem mondanám meg,hogy hol tároltam,hanem mondjuk azt mondanám,hogy a panel tárolóhelységében Nem biztos,hogy kicserélik,de egy telefont szerintem megér.Ha szerencséd lesz, akkor viszont más tárolási módot találjatok,mert a huzat is el fog érni a napsütéstől,télen meg akár be is penészedhet az autóban.
2023. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az autó csomagtartójába nem eri a nap,még fénysem

De a hőmerséklet annalinkabb hatassal lehetett sajnos rá.

Rendben,megpŕbálom hátha...jolenne garanciába cserélni

2023. ápr. 20. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor a meleg miatt nem.biztos hogy a nap..

Füllenteni kell sajnos.akkor van esélyed.1#esvoltam

2023. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De most tuti a gumival van probléma? Mert amúgy kereket írsz, hogy az recseg-ropog. Az meg max. csapágyas tud lenni...
2023. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen biztos

A műanyagon a gumi megnyúlt,ha tolom minimálisan elis válik a műanyagtól,ami eredetileg fixen tapadt hozzá

A babakocsi szervize is megerositette hogy a kerékkel van a baj

Komplett kerékszett javasolt

2023. ápr. 20. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Garanciába?
2023. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!