Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy jártok sétálni? Nálunk...

Hogy jártok sétálni? Nálunk kb a fele sírással telik

Figyelt kérdés

Mikor kezdtétek a sétát? Mi 2 hetesen indultunk.

Nagyon ritkán alszik el, azt is úgy, hogy rossz úton kell menni,hogy ringatózzon, vagy plusz ringatás kell, de sokszor ez is kevés és sír

Most 4 hetes, de eddig nem jutottunk túl sokra, egyszerűen lehet hogy nem szereti a babakocsit?


2023. ápr. 25. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Nálunk se a babakocsit, se a hordozót nem szerette. Mivel kutyát kellett sétáltatni nem volt kivánságműsor, de 1 hét volt átállni mindkét eszközre. Sokat segített a rendszeresség. Meg volt a napi rutin, és 1 hét múlva átállt az alvása úgy, hogy amikor felkötöttem, vagy betettem a hordozóba már aludt is. Egész séta alatt. Volt, hogy 3 órát voltunk kinn akkor annyit.

És igen, a szuper rugózású kocsik altatasra nem jók. A picik a zötykölődést szerrtik.

2023. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én bárhogy erőlködtem, nálunk mindig ordítás lett a vége. 11 hónapos a kislányom, de egy kezemen megtudom számolni hányszor aludt babakocsiban. Kb. 1,5 hónapja javult a helyzet. Már 30-40 percet is elücsörög (délután) a babakocsiban. Délelőtt továbbra sem.

Ciki vagy sem, mi egy idő után rászoktunk, hogy nem megyünk sehova, csak ha muszáj. Nem hiszem, hogy egy babának előnyére válna, ha erőltetjük a mindennapi sétát, amikor az neki érezhetően nem jó. Most hogy élvezi, már megyünk mindennap. Nekem ez iszonyat nagy előrelépés, én is nagyon élvezem, hogy végre napi szinten jàrunk egyet sírás nélkül!

2023. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hordozókendővel, mert a babakocsiban nálam egyáltalán nem aludt el, mégh rázkódó úton sem.
2023. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintén zenész.. 5 hetes de ordít a babakocsiban, az autóban és kb mindenben ami nem a kezünk. Még reménykedem. Ami néha beválik, hogy evés után indulunk. De ez se segít mindig sajnos. A nagyobbik fiam ugyanezt csinálta, később kinőtte. Reméljük a legjobbakat. 😄
2023. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen gyerekek. A nagyomat csak hordozni tudtam, mert a babakocsiban orditott (ahogy az autoshordozoban is), es utana is triciklibe tudtam csak beletenni 1,5 eves koraig. A kicsi szerette a babakocsit, az autoshordozot, a hordozast meg nem igazan.
2023. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt... a karikás kendőt viselte el egyedül, előtte szenvedtem a babakocsival, de 10 perc után sírt benne mindig. Aztán amikor jött a hideg, a karikást meg nem tudtam felrakni a kabátra, se hordozós kabáttal hordani, mert csak oldalt lehetett kötni, máshogy nem volt a gyereknek jó, akkor volt 3 sötét hónapunk, csak akkor mentem valahová, ha életbevágó volt, de volt, hogy inkább kézben vittem. Végül megtanult ülni 9 hónaposan, és megváltozott az élet, azóta imádja a babakocsit, amióta rendesen ülve használjuk.
2023. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!