Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Normalis hogy 2 het utan, meg...

Normalis hogy 2 het utan, meg mindig csak sirassal maradt a bolcsiben?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 eves 11 honapos, 2 hete kezdtuk a bolcsit, miutan ott hagyjuk megnyugszik es jatszik, de csak egy kiados siras utan, amit mar itthon elkezd. Elso ket nap csak az ovonenivel volt, nem jatszot es nem is szocializalodott, pedig amugy nagyon baratsagos kisfiu. Mostmar jatszik, eszik jol, de nagyon zavar hogy sir mikor oda erunk es itthon is mar pityereg indulas elott. Mar egy hete 7 ora elott felebred, pedig mi fel nyolc utan ebresztettuk az elso napokhoz. Aggaszt nehogy valami traumat okozzunk neki. Van okom aggodni? Masnal is igy volt eleinte?

2020. aug. 19. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Gyakran elhúzódik tovább ez az időszak.
2020. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez egy ilyen időszak.
2020. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 babyboom567 ***** válasza:
92%

A férjem felnőtt fia(aki már 34 éves), az óvodás időszakot végig sírta.3 évig minden reggel,és minden délután.(délután azért mert haza kellett menni)

9 évesen meg már ő hordta óvodába a kistestvérét, megreggeliztek,felöltöztek bezárták a lakást,elvitte a testvérét oviba és elment iskolába.(mondjuk ez ma kivitelezhetetlen, a szomszéd simán feljelentené az embert)

2020. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd fia is vagy 3 hétig sírt indulás előtt 20-30 percet az udvaron. Van aki nehezebben viseli. De amég a bölcsis nénik nem jelzik hogy gond, szerintem ne aggódj, ők láttak már pár beszoktatast.
2020. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fiam 3 évesen még az óvodát is így kezdte. Volt 1 hónap, mire sírás nélkül ott tudtam hagyni. Hát, akkor még egy kisebbnél mennyire normális.

Én ha akartam volna se tudtam volna ennyi idősen bölcsibe adni, mert tuti az egész napot végigsírta volna. 24 órából 24 órát velem volt. Ezért volt nehéz az ovikezdés is.

2020. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, mar 2 napja nem akar haza indulni, azt hiszem ez jo jel. Igazan sokat segittetek a valaszotok, kicsit megnyugottam. Remelem hamar hozza szokik.

3/5 egyeterek veled, a szomszedok bizti nem hagynak szo nelkul😂😂😂 anno en is vittem az uncsitesom oviba mikor en iskolaba indultam

2020. aug. 20. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!