Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik olyan hogy babakocsi...

Létezik olyan hogy babakocsi mánia?

Figyelt kérdés

Amikor valaki szükségtelenül vásárol babakocsikat

Amikor az otthonába esetleg nézegeti,tologatja


2023. ápr. 25. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
A nővérem pl. ilyen. Neki még nincs gyereke, csak nekem, és csomószor kért fotókat az üres babakocsiról, küldi, hogy milyen kiegészítők vannak hozzá, le tudom - e mérni neki, hogy mekkora az a hálós kis tároló rész az alján, mennyi súlyt bír el. Elkérte a régi babakocsit, amit már nem használunk, mert borzasztó macerás volt összecsukni és ülés típust cserélni rajta. Azt nem tudom, hogy mit akart vele csinálni, de nem adtam oda, mert így is egy pici, koszos lakásban él, nem kell oda még több szemét. Engem meg baromira nem érdekelnek a babakocsik, csak azért van, mert külföldre utazni pl. nagyon macerás nélküle és mi sokat megyünk.
2023. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Huh

Ez a kiegészítők keresése hozza nagyon ismerős

Énis keresem es megis veszem,mégha haszna nincs is

Mint egy gyűjtemény úgy tekintek rá aminek teljesnek és tökéletesnek kell lennie


Nekem előnybe vannak a drága,prémium kategorias babakocsik MERT!! azokhoz van millió kiegészîtő,ezeknél határt csak a pénztárca szab

2023. ápr. 25. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akitől az első babakocsit vettem, sztem az volt. Akkor épp 5 kocsijuk volt, azért adott el egyet, mert kellett a hely egy újabbnak.
2023. ápr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, én is ismerek egy fiatal lányt, szerintem csak 10-15 év múlva lesz gyereke, de igazi babakocsival játszik otthon, mint amikor a kislányok babáznak.
2023. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!