Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van itt babakocsi mániás anyuka?

Van itt babakocsi mániás anyuka?

Figyelt kérdés
:)

2014. aug. 5. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
9 hónapos a baba, most van az ötödik kocsink...és már nézem a következőt...
2014. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
nekem, ezelőtt 37 éve 4 babakocsim volt. Az egyik, az akkoriban nagyon divatos ablakos babakocsi volt, Volt egy magas, sport baba kocsim,( azzal jártunk strandra) volt egy Chicco babakocsim, amit az autóba lehetett tenni, és volt egy esernyőre csukható vászon babakocsim, amivel buszra tudtam szállni.
2014. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pár éve bevésődött az agyamba a tökéletes babakocsi. Emlékszem, a Gellért téren villamosoztam, amikor bumm, megláttam a tökéletes babakocsit. Később gyerekem lett, és akkor csakis az jöhetett szóba, mert anyucinak az a babakocsi kell:)) (Stokke amúgy) Semmi hasznát nem vettük, mert a belvárosban nem tudtam tolni szinte sose a gyereket (mindig hordoztam őt, mert nem tudtam villamosra,metróra felvinni a babakocsival):)))
2014. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
1,5 évig használtunk aktívan kocsit, aztán nem igényelte, de ez alatt 18 kocsim volt. (ma már a másodikkal tudom mit akarok) Egyébként azóta javítással is foglalkozom. Még valamit szeretnél? :)
2014. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En mar akkor babakocsi orult voltam mikor a gyerektema meg latohatarban se volt. Evek ota kepben vagyok minden markabol. Erre mit ad az elet, harmasikreim lesznek, valaszthatok ird es mondd 3 tipus kozul :))))))
2014. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok...ajánlanál nekem?:))
2014. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:)))) A hugom is azzal "vigasztalt" hogy ha aktualis lesz nala megigeri hogy a babakocsit en valaszthatom ki :)))

De inkabb a 3 babam mint akarmennyi babakocsi ;)

Azert ugy latom 5 kocsi utan te is eleg expert lehetsz :))

Szerintem a Concord Fusion a legjobb kocsi, egy gyerekkel legalabbis szamomra ez lenne az idealis, de huzos ara van. Normal arfekvesben ABC Design Cobra.

A lengyel kocsikat mindig gagyinak tartottam, hat mi most olyat fogunk venni mert elrendezesben es extrakban magasan a lengyel harmasikres a legjobb...

2014. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,jelen. :) 2 gyerek,9 babakocsi . :D
2014. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hú, és én még azt hittem, hogy a magam eddigi 5 babakocsijával (3 év alatt) mániákus vagyok :).

Mondjuk nem egyszerre volt az 5, csak 4.

De sajna én még mindig nem találtam meg az ideálisat, ezért most a második babánál lehet megtartom azt (a 3-at) ami van, mert egyszerűen nem találok olyat ami kicsi is (nagyon pici autónk van), könnyű is (tömegközlekedni is szoktam vele), újszülött kortól használható, stb.

De ha valaki ismer ilyet, az kérem, hogy ossza meg velem :).

Az Espiro Vector Air-en gondolkodom, de még mindig nagyon tipródok rajta, mert nem tudom, hogy a sportrészt hová tenném az autóban :(.

Szóval nagy mániások, ne kíméljetek :)!

2014. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!