Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozót ajánlanátok,...

Milyen hordozót ajánlanátok, ami biztonságosan tartja a 2 hónapos babát?

Figyelt kérdés

Van-e olyan hordozó, ami jó egy ekkora baba gerincének, de NEM kendő?

Láttam kendős-kötözős videókat, de az számomra nem megfelelő. Olyat akarok, aminek fixen megvan tartója, csatja, és persze jó ilyen pici babának. Persze ha van .

Házimunka közben akarnám hordozni, hogy kicsit tevékenyebb lehessek itthon.



2023. ápr. 27. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Lili-tai
2023. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen picinek nem ajánlják a csatosokat. De a karikás kendőt még a hülye is meg tudja "kötni"
2023. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Baby-tai. Nekem volt és szerettem, de mégegyszer nem vennék arra a 2-3 hónapra. Inkább kötözgetném a kendőt. De ha te nem akarsz kendőzni, tényleg jó dolog.
2023. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

A karikás kendő most elgondolkodtatott. Talán azzal elboldogulnék.

2023. ápr. 27. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Emeibaby, ha megvan 3,5 kg legalább, ami ennyi idősen azért elég valószínű, amennyiben terminusra született, de egyelőre csak elöl szabad vele hordozni. Háton majd akkor, ha már biztonságosan tartja a fejét, és a teste felső harmadát.


Karikáskendővel pedig gond nélkül bármikor.

2023. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Liliputi csatos hordozó 6 hetes kortól már használható. Nagyon szuper, én imádom.
2023. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Close Caboo. Újszülött kortól hasznàlható.
2023. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A liliputi csatos csak 68-as ruhamérettől alkalmas tartós hordozásra!!!

Szűkítővel MAX napi 30 percet lehet benne a baba.

A kendő sem bonyolult, keress egy hordozós klubot a közelben, vagy egy tanácsadót, ahol próbálhatsz, bérelhetsz eszközöket, és azt vedd, ami próba itán mindkettőtöknek megfelel.

2023. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Én a barátnőimtől kaptam egy B-Kay márkájút. Lehet szűkíteni, hogy a pár hónapos ne nagy terpeszben üljön benne, illetve elvileg 3 éves korig elfér benne a gyerek és lehet hasra meg hátra tenni.


A kisfiam 3 hónapos, szeret benne ücsörögni, aludni, nézelődni. Háton egyelőre még nem szeretném hordózni.

2023. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!