Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2 hónapos babának érdemes...

2 hónapos babának érdemes mózest venni még?

Figyelt kérdés

A választott babakocsinkat visszavittük, mert elromlott. Visszakaptuk az árát.

Most jön a nyár, a meleg...érdemes még kb. 4-5 hónapra mózeses kocsit keresnem, vagy elég lenne egy vízszintesig dönthető?

Ti mit ajánlanátok?

Hogy döntenétek?

Első baba, tanácstalan vagyok!


Milyen tipust vennétek?űMax 120.000 ft-ig?


2016. ápr. 12. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik gyereknél sem használtam mózest, mózes nélküli, vízszintesig dönthető kocsink volt. Nem hiányoltam.
2016. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Én hordozni fogok, mert tudom, hogy azzal teszek jót anatómiailag is és pszichésen is. Igen, tudom hogy nem erre irányult a kérdés, de azért mondom csak el, hogy ez is egy opció. Ráadásul a legkönnyebb, mert amíg babakocsiztam az előző gyerekeimnél, addig a derekam szakadt le állandóan. Buszra fel, buszra le, lépcsőn föl, lépcsőn le... stb.
2016. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekünk elég nagy a mózesrész a babakocsihoz és a gyerekeim se voltak valami nagyok így majdnem 6 hónapos korukig tudtam használni. De jellemzően azt olvastam,hogy 4-5 hós korig tudják használni mert aztán szűkös. Szóval én már nem vennék
2016. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 6 hónaposom szerencsére kinőtte a mózest, télre jó volt, most csak gondban lennék az öltöztetésével ha abba kellene tennem.

Úgyhogy nem vennék.

2016. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

mi is kendőzünk, de nem bkv-zunk.

gerncbajom miatt max 8 kg-os koráig vihetem így kell a kocsi...

2016. ápr. 12. 11:32
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem terveztek tesót nem vennék már mózesest. ha terveztek vennék
2016. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

off: szerintem pszichésen az a jó a babának ha van egy kis tere, nézelődhet normálisan a babakocsiból ahelyett hogy a feje az anyja hátának/mellkasának van préselve, szabadon tudja mozgatni kezeit lábait...ráadásul szerintem kevésbé lesz matrica, legalábbis hordozós ismerőseimen látva, továbbá hogy melyik egészségesebb a hátnak, azt hagyjuk, ahogy némely anyuka meg bírja kötni azokat a sz..r hordozókat, nem is értem hogy nem üvölt benne a gyerek.

DE! Bkvzáshoz valóban kényelmesebb. Ezen nincs mit vitatni.

Viszont a kérdés akkor sem ez volt :)

2016. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék már mózest ekkora babának, felesleges. Egy könnyen kezelhető, vízszintesig dönthetőt vennék (mondjuk nekem egyáltalán nem volt mózeskosaras kocsim egyik gyereknél sem). Amit fentebb említett valaki a hordozásról, arról csak annyit, hogy jó az persze, de én az aszfaltolvasztó melegben nem kötöttem azért magamra a gyereket, egyrészt nem melegítettük bónusz egymást, másrészt a babakocsit lényegesen egyszerűbb árnyékolni. 120 körül Maclarent vennék, ha a gerinceddel gond van, akkor fontos, hogy stramm legyen, de könnyű is,nagyon profik az aluvázas kocsikban. Nekünk is újszülött kortól használható verzió volt, vízszintesig dönthető.
2016. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező is hordoz, de azért le lettem pontozva :DDDD Nektek nagyon nem kéne szaporodni.
2016. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

2,9: szerintem ne minősítsd magad tovább.


igen, én pl lepontoztalak, vállalom, mert a válaszod nem válasz a kérdésre. teljesen haszontalan. nem a hordozósokat utálom zsigerből, hanem azt nem bírom, mikor valaki nem tud egyszerűen tovább görögni egy kérdésen, és muszáj olyanhoz is hozzászólnia, amihez lövése sincs vagy abszolút nem a kérdéshez tartozik amit írt.

2016. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!