Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb középkategóriás/ olcsó szövött hordozókendő?

Figyelt kérdés

Háti kötéshez keresek 6-7 es kendőt. Elsősorban valami különlegesebb szép mintájút .

Melyik az a kendő márka ami jó kendőt gyárt , szépek, tartósak és használtan 30.000 Ft alatt beszerezhető?



2023. júl. 8. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Liliputit vettem. Akkor még bőven 30 ezer Ft alatt volt, most ahogy nézem, pár ezer forinttal több, de szerintem jó minőségű. Használtan jóval olcsóbban meg lehet venni, és agyon használva sincsenek. Én pár hónap használat után adtam el.
2023. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Nandu kendőm van, Marletplacen vettem 2,5 éve, már a második gyerekkel használom, semmi baja, nagyon jó minőségű, és ez újonnan is csak 15 ezer körül van.
2023. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Little Frogot mondják jó minőségű olcsónak. A Nandu újonnan keményebb, nehezen köthető.

Nekem Storchenwiege volt, az se a legdrágább, meg voltam elégedve vele.

2023. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Little frog karikásom volt. Nagyon gyorsan betörhető darab. Gondolom, hogy hosszúban is hasonlóan kezes.
2023. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Little frog, vagy yaro
2023. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!