Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi az a maximális összeg,...

Mennyi az a maximális összeg, amit babakocsiért kiadnál? Használtan vennél?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm 250 ezer körül vett újonnan. Megtehetik, de én néztem használtan, 50-60 ezer körül már lehet kapni nagyon jókat. Neki az volt az ellenérve, hogy nem lehet kitisztítani azokat. (?)
2023. júl. 12. 13:58
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
88%
Hát, én használtan a családon belül ajándékba kaptam, egy másikat 25-ért vettünk. Kb ennyit adtam volna érte, mert nem nagyon babakocsiztunk amúgy sem.
2023. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
60%
100. Nem, nem vennék használtan, valóban nem lehet kitisztitani rendesen. Babakocsi, matrac, gyerekülés, cipő és fehérnemű - ezekből sosem vennék használtat.
2023. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

250 ezer volt a mi keretünk is. De ebven benne volt egy nagyon jó minőségű autóshordozó. Az nekünk fontos volt.

A tesómék pedig megörökölték tőlünk.

Nem bántam meg.

2023. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem mindegy, hogy ki mennyire és mire akarja használni amúgy a babakocsit. Nekem 40e forint volt a lélektani határ, de már azt is sokalltam, és ezért 3 in 1 szerettem volna venni. Amúgy sikerült is 30e forintért.

De én nem tervezem sokat használni, ezért különösebb elvárásaim azon kívül, hogy legyen stabil, nem voltak. Inkább ilyen jó ha van, vagy vészhelyzetre, vagy nagyszülőhöz, mert hordozni szeretnék. A járdán a környéken esélytelen babakocsit tologatni, max. az úttesten, de némelyik vadállat úgy hajt, mint a barom a 30-as tábla ellenére, mint aki feltétlenül szeretne felkenődni egy fára. Szóval kis távokra egyáltalán nem tudom biztonságosan használni. Ráadásul kisebb boltba bevinni nem lehet, akkor meg hagyjam kinn a gyereket? Hosszabb távra meg belogisztikázni az autóba egy katasztrófa.

2023. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
83%

A nem lehet kitisztítani részen jót röhögtem.😅

Hogy kinek mi a maximum, az nyilván életszínvonalbeli kérdés is, de én úgy vélem, hogy egy jól megőrzött, alig használt, másodkézből vett babakocsi semmiképp sem rossz vétel.

2023. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és én külön autósülést akarok a gyereknek, nekem fenntartásaim vannak a babakocsihoz kapható hordozókkal. Inkább abból veszek újonnan egy drágát, ami jól teljesít a törésteszteken. 4-es voltam.
2023. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
26%

"A nem lehet kitisztítani részen jót röhögtem.😅"


Egészségedre. Az azért meg van, hogy az átlag babakocsirol az üléshuzatot nem szeded le? Hogy a párnázott részből a hányás, pisi, kaki nem jön Kia z életben sem, max nem latod?

2023. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
88%

Én 150 ezret szántam volna rá max, de ismerőstől ujjonan meg tudtuk venni 50 ezer forintért egy tökéletes babakocsit. Olyan patyolat tisztára meg lett csinálva, hogy azt hitték a rokonok, hogy új. Szóval de, ki lehet alaposan takarítani.

A kislányom is imádta, rengeteget aludt benne .

2023. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
90ert vettem, 1szer hasznalták kb 20 percre rájöttek,nem arra a terepre való, vadiúj volt 2 eves garanciaval, spóroltam rajta 60 ezret, teljesen megérte.
2023. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
83%
Mi 70 ezerért vettünk egy nagyon jó minőségű, eredetileg 200 ezeres 3 az 1ben babakocsit használtan. 1 gyerek használta, kifogástalan állapotban volt, a kerekén látszott minimál kopás. A mózes matrachuzata mosható volt, nyilván kimostam használat előtt, mondjuk fölösleges volt, mert 4x ha feküdt benne a gyerek. Gyakorlatilag úgy vettük át, mintha vadiúj lenne. Az ülőrész meg sose lett amúgy pisis-kakis-hányásos, miért is lenne...kajás lett, ahogy evett benne, meg saras, meg homokos-morzsás, de szétszedhető, remekül lehet tisztítani, lemosható gore-tex szerű a borítása. A hordozó meg egy jó ADAC tesztes Maxi-Cosi volt hozzá adapterrel. Szóval ki lehet fogni jót is, utána kell nézni.
2023. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!