Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi az a maximális összeg,...

Mennyi az a maximális összeg, amit babakocsiért kiadnál? Használtan vennél?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm 250 ezer körül vett újonnan. Megtehetik, de én néztem használtan, 50-60 ezer körül már lehet kapni nagyon jókat. Neki az volt az ellenérve, hogy nem lehet kitisztítani azokat. (?)
2023. júl. 12. 13:58
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
21%

Cybex Priam babakocsink van. Azért, mert ez tetszett, ezt volt a legkényelmesebb tolni, valamint nézz utána a márkának, elég szuper termékeket gyártanak.


A babakocsi mózessel, sportrésszel 735 ezer forint volt, hozzá még az autós hordozó a két autóba való bázistalppal 200 (Cybex Cloud Z2).


Nem, nem veszünk használt autót, sőt, tömegközlekedni sem szoktunk. Valahogy nem vonz a hajléktalanok bűze, meg az alkoholisták hányása a 4-6-on.

2023. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
76%
Milyen érdekes hogy ezen az oldalon mennyi milliós fizetésű ember van, nem is ertem akkor mégis miert van annyi nyafogás az árak miatt...utsó ne haragudj de aki közel 1 millát elkökt erre annál biztis vannak önértekelési ,és értékrendbeli problémák
2023. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
11%

Nincsen nálam semmi probléma, szimplán ez a típus tetszett. A Cybex pedig egy jó és megbízható márka.


Nem gondolom, hogy bárkitől engedély kellene, hogy elköltsem el a saját, általam megkeresett pénzt...


Mi sokat babakocsizunk, a lányunk 5 napos korától megyünk vele reggel és délután 1,5-2 órákat sétálni. Ezért nekem nem csak az volt a szempont, hogy legyen 4 kereke és guruljon...

2023. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
75%

Kiegészítőkkel picit több mint 600 ezer ft ér vettünk babakocsit

Márkát nem írok mert az ellenesek rögtön ugranak. De aki képbe van ugyis tudni fogja melyik marka mellett döntöttünk 😄


Mi már ezt rég eldöntöttük,ha valakinek nem tetszik ne nezzen rá,ne alkosson véleményt.Nekünk ez tetszik,mi erre gyűjtöttük!

2023. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!