Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Valami átverésről lehet szó...

Valami átverésről lehet szó ha gyanúsan olcsó egy termék?

Figyelt kérdés

Teljesen veletlenül jött velem szembe egy hirdetés pontosabban egy babakocsi váz szerkezetéről lenne szó.

Ez a babakocsi váz amiről szó van használtan is 200.000Ft körüli árral rendelkezne. Jelenleg az adott tipuson belül a legújabb modell.

A hirdetés képei szerint kitűnő állapotú,viszont az ára hihetetlen 35.000Ft !


Utalni semmikepp se utalnék! De nemis szükséges,itt van tőlem 10km re Pesttől,ezért személyesen kértem az ávételt amibe az eladó bele is egyezett. Jövőhéten fogok menni tudni megnézni,természetesen ha ez valóban igaz elis hozom


Ilyen lehetséges?!

Miért ennyire olcsó?


Jelenleg is van ilyen babakocsim,sőtt kereskedem is ezzel a márkával tehát ha valami gebasz van észre veszem,tudom mit kell nézni rajta


De az árat nem tudom elhinni 😄

Szerintetek?


Eladót nem kérdeztem miert adja ennyire olcsón,ha esetleg nem ért hozza mennyit ér...(értitek 😄)


2023. aug. 7. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki minél előbb meg akar szabadulni egy adott felesleges dologtól és jóval áron alul adja, mert akkor viszik mint a cukrot. 🤷
2023. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mi nemrég vettünk a jófogáson egy olyan széket, ami mindenhol máshol (használtan!) minimum 25000, 8000-ért. Kedves, korrekt eladó, a szék is tökéletes állapotban. Szerintem egyszerűen tájékozatlan volt, nem tudta, mennyire alulárazta.
2023. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

"Eladót nem kérdeztem miert adja ennyire olcsón,ha esetleg nem ért hozza mennyit ér...(értitek 😄)"


Akkor jót lehessen utána röhögni, hogy a hülyéje apróért odaadta, te meg kereskedhetsz vele többszörös áron. Hogyne értenénk! :)

2023. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem pénzt akar keresni, hanem a kocsitól szabadulna az illető, ennyi az egész.
2023. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3

"Akkor jót lehessen utána röhögni, hogy a hülyéje apróért odaadta, te meg kereskedhetsz vele többszörös áron. Hogyne értenénk! :) "


Örülok hogy sikerult kiragadnod az egeszbol nem epp a lenyeget.


A termeket nem lopom,nem zsarolom ha o ennyiert eladja nyilvan nem fogom azt mondani hogy adja mar ide dragabban mert ez tobbet er


Igen,elhozom ha minden rendben es IGEN a kereskedesembe kerül olyan aron ami a reális ára

2023. aug. 7. 18:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a stokke váz és origami táskáról beszélsz, ott csak a táska(pelenkázótáska azaz váz táska) és az origami táska az eladás tárgya. A csaj is Angliából hozza be
2023. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 részes szép állapotú babakocsit vettünk 45 ezerért, ami újonnan csak a mózes+sportrész 350 ezer. Ehhez járt a vázzal kompatibilis Maxi-cosi autós hordozó is. Azt mondta, hirdette többért is, nem vették meg.
2023. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a beszerzési ára 0 forint volt és ezért tudja ennyire olcsón adni.
2023. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg mindent vettem mar 10ed aron.

Es adtam is el igy. Sot sok esetben ingyen vagy jelkepes osszegert. Pl ha en is kaptam vagy szereztem valahol.

Pl egy tokre franko 3 funkcios babakocsit lomtalanitaskor. Lecsaptam a cigo elol 🤣 hibatlan allapotban volt. Ezt spec ingyen adtam oda egy elso gyerekes arvahazban felnott kismamanak. (Lepcsohazunkban lakott) de sok mindent csereberelek is.


En mem feltem soha attol mert valami olcso inkabb lehetosegnek tekintettem.

2023. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is vettünk egy 3 részes babakocsit, remek állapotban 25 ezerért. Újonnan 180 ezer.
2023. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!