Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Legjobb (kis helyet foglaló)sp...

Legjobb (kis helyet foglaló)sport babakocsi (paraméterek lent)?

Figyelt kérdés

*Ernyőre csukható,minél kisebb helyen elférő (kis autó plusz panel erkély és tároló nélkül)

*Könnyen irányítható

*Kényelmes a babának

*Nem árt ha f*s utakon is könnyen tolható, pl egyenetlen,falu végi aszfalton,esetleg földúton se rázkódjon,legyen könnyen irányítható

*Nagy pakoló tér alul, lehetőleg férjen bele a holnapután is

*Nem árt ha nem egy havi minimálbér az ára


Toronyóra láncostól,vagy van ilyen babakocsi?


(Zárójel:Plusz lenne, jó lenne,de nem baj,ha nem, hogy ha újszülött kortól is lehetne használni. Ugyan a kislányom már nyolc hónapos,ül,neki már nem kell,de tervezünk meg egy babát,és jó lenne ha neki nem kellene ezért mást venni.)



2023. aug. 11. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen nem létezik.


Amit kicsire lehet csukni (tényleg kicsire), és nem tölti ki eg kis autó teljes csomagtartóját azt nem fogod földúton eltolni és az alsó kosara is kicsi lesz.

Plusz ha lenne is ilyen mindentudó babakocsi mózessel együtt a 300.000-es kategóriában kellene keresni.



Cybex eezy S2+ twistet nézd meg esetleg, de nem is olcsó, nem is nagy a kosara és a föld út már lehet sok neki.

2023. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nincs mózese,az már nagyon non plus ultra lenne. Elég ha csak sport babakocsi.
2023. aug. 11. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
"Milyen színű unikornist szeretnél?"
2023. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor, mondjuk jöjjenek ilyen válaszok: ilyen nincs,de ha feladod azt,H foldúton is tolható legyen/a nagy csomagteret/stb..akkor ezt és ezt tudom ajánlani. Nyilván jó lenne ha minél több paraméter megvalósítható lenne.

Úgy írtam ki a szempontokat,hogy a legfontosabbtól haladjon a legkevésbé fontosig.

2023. aug. 11. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a babakocsi birja a rossz utakat, amelyiknek nagy(obb) a kereke. De amelyiknek nagy(obb) a kereke, azt mar nem csukod ossze esernyore, az biztos.


Viszont egy lapra, sport resszel egyutt osszcsukhato babakocsi is meg mindig sokkal kisebb helyet foglal, mint egy 3in1.


[link]


Nincs tapasztalatom ezzel a babakocsival, de lehet, hogy nektek valami ilyesmi kene.

2023. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ez? Nekem nem ez van, de hasonló.

[link]


Nekem a Touragoo ramble plus 3in1 van, annak a sport részét nem találtam külön megvásárolhatóként, pedig azt nagyon szeretem.

Az enyém könnyen irányítható egy kézzel is, egyenetlen földes-dombos úton is toltam már egy építési területen és stabil volt.

Nem annyira nagy lapra összecsukva de nem is kicsi, mi is kocsiban tartjuk, elfér. Viszont nagyon könnyű kinyitni, összeszerelni.

Alsó kosara kicsi, de amit linkeltem annak egész jónak tűnik.

Az árral meg úgy tudsz spórolni ha használtat veszel.

2023. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló paraméterekkel keresek babakocsit, a LIONELO ANNET TOUR SPORT -ot néztem ki. Igaz nem esernyőre csukható, de ugyanúgy egy mozdulat elvileg.
2023. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!