Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mitől olyan közkedvelt anyukák...

Mitől olyan közkedvelt anyukák körébe a Cybex es a Stokke babakocsi?

Figyelt kérdés

Mitől jobb,mivel tud többet mint egy átlagos árkategóriás babakocsi?

Megéri beruházni? Miért igen és miért nem?



2023. aug. 10. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A stokkeról fogalmam sincs, hogy miért "menő". Egy típusa van, azt ráncfelvarrogatják évtizedek óta és jön ki újabb betű/szám kombinációban. Csak egy bizonyos körülményre jó.

Míg a Cybex renget típust kínál minden igényre. Pl: a Priam típusa pénzért se kellett volna ugyanúgy mint a Stokke, mert nem a mi kívánalmainkra van szabva.

De pl: a Callisto szuper kocsi volt és nem azért mert SJP-től kezdve mindenki azt használta akkoriban.

A mai modellekből a Balios, a Melio, az Easy S...

Nincs elszállva árban sem. Remek német minőség.

2023. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk Cybex ePriam van, nem adnám oda semmiért, az egyik legjobb választásunk volt. Stabil, strapabíró, emelkedőn könnyen tolható, viszonylag könnyű, kicsire csukható, így könnyen elfér a csomagtartóban.


Rengeteg félét kipróbáltunk, ez az egy volt az, amire mindketten azt mondtuk a férjemmel hogy tökéletes.


Stokket én sem értem, nekem nem volt stabil, nem éreztem biztonságban benne a gyereket a mi terepünkön.

2023. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

A Stokket én sem értem..

A Cybex azért szerintem nagyon más kategória.


Volt egy batár nagy német 3in1 babakocsink, szerettem nagyon, de kellett nagyon egy kis könnyű, autóba rakható, könnyen cipelhető sport babakocsi. Kb. 30 különböző márkát próbáltam ki a különféle bababoltokban, és egyértelműen a Cybex lett a nyerő. Pedig kevesebbet akartam költeni, de az az átgondolt tervezés, az a karikacsapás működés...

Nem vagyok márkafanatikus, de azt hiszem ár-érték arányban ez volt a legjobb, nem kompromisszumos.

2023. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Stokket nem értem, nekem furcsán is néz ki és nem is praktikus. A Cybex tetszik és jó minőségűnek tűnik, nekünk az autos gyerekülések cybexek, azok nagyon jók.
2023. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

A Stokke az csak dizájn, van akinek tetszik ez az ufó forma, de amúgy nagyon nem praktikus.


A Cybexek amiben az én szemszögemből, azok a típusok amiket én néztem többet tudnak, mint az olcsóbbak az leginkább a súly és a méret. Egy Meliohoz, Mioshoz vagy Eezy s-twist-hez hasonló kompakt 3 az egyenként használható babakocsi nincs az olcsóbb kategóriában.

Az olcsó, 100.000 Ft körüli darabok azt az egyszerű funkciót se tudják megugrani, hogy a sport rész összecsukható legyen a vázzal együtt.

Ami tudja azt, amit egy cybex annak az ára is közel van a cybexekhez, és ez egy német gyártó, jó garanciális háttérrel.

2023. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
%ös igen az Eezy s-twist is szuper, főleg hogy úgy lehet 360 fokban forgatni az ülést hogy benne van a gyerek
2023. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Én az vagyok aki nem ad ennyit babakocsira 😅

De a lényeg a miért.

Mert nem használom ki. Kertes házban lakunk, üdülő övezetben. Ha valahova megyünk akkor azt autóval tesszük. Az autós üléseink közül az egyik Cybex, a másik Besafe (szóval nem a gyereken spórolunk ☺️)

A helyi kisboltba csak kendővel tudtam bemenni.

Egy sima sétára pedig a 100ezres babakocsink is teljesen megfelelt.


A stroke szerintem is borzasztó, mind kinézetre, mint praktikussági szempontból.

A Cybexek jól néznek ki. Amikor utána olvasgattam, akkor sokan azért vették mert könnyű (a 2.ról nyilván nem mindegy milyen nehéz vázat cipel le az ember)

strapabíró (aki sokat babakocsizik, több gyerekre tervezi ez is érthető)

és van aki a neve miatt veszi meg.

Mert ez most trendi, meg nehogy kinézzenek stb.

2023. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
7, régen a Cybex olyan olcsó (és jó) modellekkel volt kint a piacon, hogy csak na. Pl: a Cybex Ruby 20 alatt volt és egy 5,3 kilós XXL kupolás szaladgálós kocsi volt. Akkoriban ugyanannyiért csak szétesős lorellit vehettél, ami dupla annyit nyomott súlyban.
2023. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem éri meg. Mi Krausmant vettünk. 3in1-t. Minden részhez van lábzsák könnyen cserelhető minden rész és nem néz ki gagyin van esővédő és szúnyogháló is.

Néztem Cybexet de nem volt ennyire olcsó és még lábzsák se volt a hordozóhoz. A maradék pénzt inkább másra költöttem. Amúgy 2 gyereket túlélt. Szóval szerintem egy olcsóbb kategória is lehet jó.

2023. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!