Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lift nélküli panelba milyen...

Lift nélküli panelba milyen babakocsit ajánlotok, amit nem nehéz fel-le cipelni?

Figyelt kérdés
Negyedik emeleten lakunk, tárolóba nem tehetem.
2023. aug. 5. 22:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem a babakocsit, de így én hordozókendőben gondolkodnék. Szülés után cipelni le-fel a babakocsit a negyedikre egyedül? Mert nem lesz mindig segítséged. És a gyereket addig hova rakod?
2023. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet esetleg beszélni a közös képviselőkkel és a lakókkal, hogy valahol a földszinten leláncolhasd a babakocsit? Hogy ne kelljen mindig fel-le rángatni, mert a 4 emelet elég sok. Az ilyen szuperkönnyű, esernyőre csukható vackok többsége meg nem kényelmes se neked, se a gyereknek.
2023. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Olyat, ami egybe összecsukható, nem kell darabokra szedni, van vállpántja és nagyon könnyű.


Ami most eszembe jut és ilyen az a babyzen yoyo, van újszölött pack is hozzá. Vannak hátrányai, pl nem terepre való babakocsi, alacsonyan van benne a baba, de a te igényeihez még mindig jobban használható, mintha valami óriást vennél amit egyáltalán nem tudsz használni, mert ki se tudod vinni a lakásból.

2023. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Tegyük hozzá, hogy az ilyen esernyőre csukható csodák szuperek, csak nem újszülöttnek valók. Akár mennyire vízszintesre dönthetők és akármilyen csilli-villi újszülött packekkel árulják őket, az újszülött számára a rendes mózes a megfelelő.
2023. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Én ugyanúgy 4. emeleten lakom (lift nélkül), de biztos nem cipelném fel ide a babakocsit. Még a gyerekkel se könnyű pláne ha boltban is voltunk. Mi a lépcsőházban láncoltuk le, mindenki megértette a helyzetet.
2023. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Valami 2in1 babakocsit vennék, ami könnyű, és újszülöttkortól használható.
2023. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem esélytelen, gyakorló 4.-en lakó anyuka vagyok, de elég a cuccokat és a gyereket cipelni, még ebben is baromira el lehet fáradni... egyszer ráncigáltam fel a babakocsi vázát, mert nem tudtam betenni a tárolóba, akkor felvittem a gyereket hordozóval, ott hagytam üvöltve a lakásban (rettenetes volt rácsukni az ajtót), és szaladtam le a vázért, soha többet ilyet. Aztán persze 10 + kilós is lesz az a baba, amikor fáradt, nem tud felmenni, cipelni kell, és egy másfél- két évest meg már nem tudsz biztonságba helyezni sehová a lakásban, legalábbis az enyém nettó 3 perc alatt képes életveszélyes dolgot művelni, ha pl. mosogatok, sose merném egyedül hagyni.


Kocsitok nem parkol a közelben? Annak a csomagtartójában tartani a babakocsit? Vagy amit a többiek ajánlottak, hordozókedő, lánccal tárolni valahol. Vagy esetleg fuss egy kört a közös képviselőnél a tároló miatt (nem tudom, miért nem lehet használni).

2023. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Cuccnak ilyet képzelj el, hogy egy szimpla játszóterezéshez homokozóvödör játékokkal és labda, kismotor, amin még normális fogás sincs :D Plusz a gyerek, plusz a babakocsi...
2023. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Mi a vázat lent tároljuk a kerékpártárolóban, a mózeskosarat hurcoljuk a babával. Ha majd átkerül a sportrészbe, azt lent hagyjuk a vázzal.
2023. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a kerdest akar enis kiirhattam volna 😄

Nagyon nagy lendulettel indultam babakocsit vasarolni,nemigazan akartam hinni senkinek se hogy nemlesz eletszeru ez az egesz...

3.emeleten lakunk panelba,a tarolo kozos es sajnos nem biztonsagos igy ezt rogton kizartam.

Lift nincs

Hat maradt a lepcso


Elso valasztasom egy lengyel tipusu nagy hatalmas ACÉL vazas babakocsira esett CSAK a vaz 15 kg 🤣

Par het szenvedes utan rajottem ez nem fog menni xd


Vettem egy kicsi,szo szerint gagyi babakocsit,az egesz babakocsi alig volt 4 kg

Itt a baj az volt hogy nagyon gagyi volt,aprocska kerekekkel amik mindenhol elakadtak...

Oke,ez se mukodik


Megvettem egy 3.babakocsit is 🙈 ez egy atlagos kis sportbabakocsi volt,hat hamar rajottem h bar ez lenyegesen konyebb de megis szenvedes a fel le cipelese...


Jott a 4.babakocsi ez egy Stokke babakocsi lepcsozteto funkcioval...

Na mondom ez lesz a nekem valo.

1x eleg volt lelepcsoztetnem rajonnem h ez egy beetetes volt,3.emeletre azt fel le lepcsoztetni halalra itelt dolog 😤🙄....


Itt mar betelt a pohar...fogtam betettem az autonk csomagtartojaba a babakocsit es pont.


Vegul ez a megoldas valt be a leginkabb!

2023. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!