Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kb 2 év korkülönbséggel...

Kb 2 év korkülönbséggel érdemes testvérbabakocsit venni?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki jön a második baba nálunk, ha minden jól megy, a kisfiam 26 hónapos lesz, mire megszületik a kistesó. Egyelőre nehéz elképzelni, hogy mi hogy lesz. A kisfiammal rengeteget sétáltunk, most is sokat jövünk-megyünk, már szalad, de még hamar elfárad. Persze mire megszületik a kisebb, már nagyobb lesz ő is, de egy 26 hónapos már tud mondjuk 1 órát sétálni? Érdemes ekkora korkülönbséggel testvérbabakocsira beruházni? A hordozás sajnos kizárt, nagyon rossz a derekam, sokat fáj, erős gerincferülésem van.

Ti hogy oldottátok meg két pici gyerekkel?


2023. szept. 2. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
A keresztgyerekünknél végül kellett a dupla, mert hiába volt 3 év korkülönbség, a nagyobbik nem volt hajlandó sétálni, ha a tesót tolták. Az se működött, hogy apa vitte ölben, mert ugyanazt akarta, mint a tesó.
2023. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ekkora korkülönbségnél nekünk még kellett volna, mert a "nagy" 1,5 évesen indult el, 3 éves koráig egyre csökkenő mértékben, de kellett a babakocsi. Átlagos mozgásfejlődésű gyerekkel ismerőseimnek testvérfellépő elég volt. Abból is van ülőkés.
2023. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk 23 hónap a különbség és 18 hónaposan indult el a nagyobb. Testvérfellépőt használtunk. Nem szerettem volna ezért sem új babakocsit venni, sem a nagy testvérkocsival a boltokban szívni.
2023. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk is 23 hónap lesz a korkülönbség, most, a hó végén születik a pici.

Mi nem vettünk testvér babakocsit. Igaz, elég sokat sétál és motorozik a lányunk. 10 hónaposan indult el, azóta meg sem áll. Igazából én el is tettem a babakocsit két hónapja, majd a tesónak vesszük elő, a mózeskosárral.

2023. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 22 hónap a különbség,kell a babakocsi de az én fiam még annyira nem.is szeret sétálni
2023. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi inkább testvér fellépőt vettünk, pedig eleinte én is sokat gondolkodtam a testvér babakocsin. Így utólag vissza gondolva mennyire ki tudtuk volna használni, mert sokáig nem tudott sokat menni a lányom. De max olyan lett volna jó, amit önmagában, szimpla babakocsiként is lehetett volna használni.
2023. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokat nézelődtem én is, hogy mi lenne a legjobb megoldás. Nálunk 21 hónap van közöttük. A nagy nem egy sétáló bajnok, úgyhogy mindenképpen kellett neki is a babakocsi. Végül Buggypodot vettem amit a babakocsi oldalára lehet csatlakoztatni. Olyan mint egy mini babakocsi (van olyan verzió amit különálló babakocsiként is lehet használni, nekünk olyan van ami csak oldalkocsi), ha nem kell akkor fel lehet hajtani, vagy két mozdulattal levenni. Nagyon praktikus megoldás. Viszont itthon kb csak marketpacen lehet kifogni, nincs magyar forgalmazója.
2023. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, mindegyik hasznos volt! :)
2023. szept. 2. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!