Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Érdemes lenne testvérbabakocsi...

Érdemes lenne testvérbabakocsit venni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos,én pedig 37 hetes vagyok a hugival.Nem tudom,hogy vegyünk-e.Lesz olyan,hogy majd egy-egy alkalommal busszal,villamossal kell mennem velük egyedül,akkor nyilván praktikusabb lenne,de nagyon tanácstalan vagyok.Azt se tudom milyen kellene.Nekem az sokkal szimpatikusabb mikor egymás mellett van a két baba,viszont múltkor láttam egy anyukát,alig fért fel az ikres babakocsi,a sofőrnek arrébb kellett állni kicsit.Viszont az,hogy egymás mögött vannak az olyan fura nekem.Tud valaki segíteni,hogy melyik lenne a praktikusabb és hogy kell--e egyáltalán?
2016. szept. 23. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat en tutira vennek! De sajnos nem vagyok otthon a temaban, nincs tapasztalatom sem, igy ajanlani nem tudok egyet sem. De ti biztosan kihasznalnatok, meg a nagy is kicsike.
2016. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked nagyon kell...Nekem másfél éves volt a fiam, mikor a húga született és vettem. igaz az elsővel ráfaragtam, de hamar túladtam rajta. A második az nagyon bejött. Egy jó nagy, stramm babakocsi volt. Budapesten a Savoya Park környékén grasszáltam vele. Én avval mentem orvoshoz, boltba, bevásárolni. Nagy segítség volt. De semmiképp ne ikreset vegyél, ahol egymás mellett vannak. Azzal nem lehet közlekedni. Olyat vettem, ahol egymás mögött ülnek. Nem jut eszembe a márkája, de nagyon klassz volt. Amikor nem kellett már drágábban tudtam eladni, mint amennyiért vettem. Úgyhogy szavam nem lehetett. Bár én azt villamosra fel nem tettem volna, csak alsópadlós buszra szálltam fel ezzel a babakocsival. Sajnos nem ugrik be a kocsink márkája... Amit akkoriban nézegettem a Graco Studium Duo. Na az is egy jó kocsi. Ajánlom.

Amúgy miért vacilálsz? Gondolom sétálni ki fogsz menni velük. Hogy fogod megoldani?

2016. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne érdemes, a kisfiad is nagyon picike még, nyilvánvalóan nem képes még melletted sétálni.
2016. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne. Én az egymás mellettit nem javaslom szerintem nehezebb vele közlekedni. Sokkal többet dob méretben egy ülőrész a mózes mellett mintha előtte lenne.
2016. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Esetleg a kicsit hordozhatod.

Nálunk a szimpla kocsi is alig fér a liftbe. Tesókocsival nagyon meg lennék lőve.

2016. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.A kisfiamnak vettünk hordozókendőt,de ő utálta,így kb 2-szer használtuk és gondoltam hátha beválna majd most a picinél.De igazatok van,mi van ha ő sem fogja szeretni?És akkor mindenképp kell a duplakocsi.Bugaboo donkey-t néztem azthiszem,mert azt lehet szimplakocsiként is használni,csak ugye azzal kérdéses a tömegközlekedés.
2016. szept. 23. 20:28
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem is lenne kérdéses, mindenképp kellene. Most 2,5 éves és még babakocsis. Egy 1 év körüli baba még nagyon kicsike.
2016. szept. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Hallgass ránk! Ne olyat vegyél ami egymás melletti. Meggyűlik vele a bajod! Olyst válassz ahol egymás mögött ülnek. Az újszülött jó ideig csak feküdni fog úgyis...
2016. szept. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,találtam tök jókat de ott az egyik gyerek lejjebb van,mármint hogy nem egy szinten lenne a két gyerek,az nem furcsa,hogy az egyik szinte a földön van?A Kolcraft contours babakocsi megtetszett,de nem lehet kapni M.o.-n.Még ha nem lenne nagy kérés,ha vki tudna ajánlani az jó lenne.
2016. szept. 24. 10:22
 10/13 aHermann ***** válasza:

Szia!

Én mondjuk egy pótüléssel bővíthető szimpla kocsit vennék, mert jobb konstrukciónak tartom a tesókocsinál. Graco Trekko Duo, de a Hauck Duetten is érdemes elgondolkozni.

Hasonló a Phil & TEd's, amit használtan találhatsz, illetve a Britax B-Dual.

Hasonló konstrukció a Baby Jogger City Select, csak itt előre kerül a pótülés, így nem vész el a bevásárlókosár. Itthon korábban a Brendonban volt (sajna, most Ausztria a legközelebbi, ahol forgalmazzák).

[link]


Esetleg ICandy Peach?


[link]


Nekünk pótülésünk (Buggypod) van, amit a legtöbb babakocsihoz oldalkocsiként lehet csatlakoztatni. Ha nem kell felhajtod, vagy lecsatolod. Alacsony buszra is fel lehet vele szállni. Kiegészítővel külön kiskocsi lehet. Mi szerettük (20 hónap van a gyerkőcök között) a kiskocsit, még most is használjuk néha.

2016. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!