Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire fontos hogy felém is...

Mennyire fontos hogy felém is tudjon nézni a baba a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Olyan sport babakocsit szeretnék,ami 360 forgatható vagy megfordítható irányú,viszont sok más kritériumnak is meg kellene felelnie. Ez így nagyon leszűkíti a listát és nem is szeretnék száz felett költeni rá. Mennyire fontos hosszú távon hogy a baba felén is tudjon nézni? Ki lehet használni,vagy csak marketing fogás?
2023. szept. 8. 17:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%
10, ki ne hagyd, hogy akkor rá is gyújthatnak, úgy az igazi :)
2023. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%

10, állandóan beszéltem, újszülöttkorától kezdve, minden helyzetben (nagyon korán beszélt ő is).

Ha sétáltunk, akkor is.

2023. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%
Folyamatosan beszéltem a gyerekemhez, de ha épp nem is, nekem az volt a legfontosabb, hogy az ő arckifejezését, reakcióját, fókuszát (épp mire néz) lássam. Egy babakocsizó kisgyereknek SOKKAL érdekesebb a felnőtt (és a felnőtt arca, amikor beszél!), mint bármi más az utcán.
2023. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is afelé hajlok,hogy lehessen szembe is fordítani. Aki azt írta,nekinisnilyen van,ti mit használtok/használtatok? Nálunk viszonylag szukos a keret, 60 körüli,azért ezért elég kompromisszumos a dolog.
2023. szept. 8. 19:32
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Használtan megkapod 100 alatt a 100 feletti kocsikat is, de a többi paraméter ismerete nélkül nem lehet javasolni.

Nekünk Cybex Melio volt, ami a Cybex Balios-t váltotta. Ha nem költöztünk volna lift nélküli lakásba, jó lett volna végig a Balios.

2023. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Bugaboo cameleont vettünk a Marketplace-ről.

#13 voltam

2023. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%

Na, a cigi... vágnám pofám, hogy addig nem birja ki , míg a gyerekkel sétál, undorító...

Aztán meg majd a gyereket veri mert 10 évesen cigizik

2023. szept. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
10%
17-es, érdekes, hogy te jössz azzal, hogy ki veri a gyereket, miközben olyanokat írsz, hogy "vágnád pofán". Anyád nem tudott megnevelni? Nem mosta ki a mocsok szádat szappannal? Ez a módi otthon, hogy az embereket pofán kell verni?!
2023. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Pofán nem kell verni (hivatalos,etikett képes verzió...)de nagyon sajnálom azokat a gyerekeket akik dohányzó szülők mellett kénytelen felnőni. Igen,van rosszabb is de ettől még nem jelenít azt,hogy akkor hadd szóljon. Az én személyes véleményem az,hogy az ilyen szülő felelőtlen. (hú,de elment más irányba ez a kérdés...)
2023. szept. 9. 11:35
 20/22 anonim ***** válasza:
90%

18, ismered azt a szót, hogy "képletesen"?

És tudod mi a különbség egy komment és az élőszó között?

Ha nem, gondolkodj el rajtuk!

2023. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!