Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire fontos hogy felém is...

Mennyire fontos hogy felém is tudjon nézni a baba a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Olyan sport babakocsit szeretnék,ami 360 forgatható vagy megfordítható irányú,viszont sok más kritériumnak is meg kellene felelnie. Ez így nagyon leszűkíti a listát és nem is szeretnék száz felett költeni rá. Mennyire fontos hosszú távon hogy a baba felén is tudjon nézni? Ki lehet használni,vagy csak marketing fogás?
2023. szept. 8. 17:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem fontos.

Kisfiam sokkot kapott több hónapig az elején a sportülésben, ha nem felém nézett, hanem a külvilag felé, mert nem látott és azt hitte szegénykém magára hagytam.

2023. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nagyon fontos.Ha a szél fuj,vagy süt a nap,elalszik stb.Amíg pici egy baba,csak úgy toltam,hogy be lássak rá.Ha már ülni tud,akkor kifelé nézett.Viszont ha elaludt ,akkor vissza firdítottam,mert én szeretem látni mit csinál.Kinek mi,de nekem feltétel egy babakocsi vásárlásnál!
2023. szept. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!