Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ez a gyerekülés jó lehet egy...

Ez a gyerekülés jó lehet egy 9,5 kilós, stabilan ülő gyereknek?

Figyelt kérdés

[link]


Második ülésnek kellene csak. Ezt használnánk kevesebbet.

Csak nekem ez kicsit fapadosnak tűnik.


2023. szept. 18. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Neznek torestesztet.

Az meg teljesen mindegy, hogy masodik ulesnek kellene, a baleset nem valogat, pont ugyanannyi esely van ra a 2. szamu autoban, mint a 1.-ben ha rosszkor vagy rossz helyen.

2023. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a típus nagyobb gyerekeknek való, akik már nem alszanak kocsiban.
2023. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen a másik. És mivel ez is most olcsóbb, mint amennyiért vettük, én inkább ezt venném. Csak a férjem mondta, hogy szerinte jó az olcsóbb is.

2023. szept. 18. 14:43
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Hat nemtudom, en nem a gyerekem eleten sporolnek, a kedves ferjed 10 ezer forinttal kevesebb ertekben vegyen maganak akarmit is, es meg is van a kulonbozet.
2023. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem rossz szándék vezérelte nyilván. Meg nem a gyereken akar spórolni. Csak látta, hogy gyerekülés, ugyanaz a kategória (mármint súlyra), és elküldte, hogy nézzem meg. De mondom, nekem nem is volt szimpatikus, ezért gondoltam, hogy kicsit utánakérdezek, hátha csak nekem nem tetszik.
2023. szept. 18. 14:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél először, inkább nagyobbaknak való (akik már nem alszanak autóban kb, mert előre fog bukni a feje, transzfer kocsiban volt tapasztalatom vele)

A második jónak tűnhet, ha hátradönthető. Mindenképp olyat keresnék.

2023. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, az több pozícióban is dönthető. Most ugyanolyanunk van, abban tud aludni is. Én ezért is gondoltam, hogy ugyanolyan kellene, ha az már bevált.
2023. szept. 18. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek?
2023. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
16 hónapos
2023. szept. 18. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Minimum 2 éves korig semmiféleképpen nem ültetném előrefelé néző ülésbe, mert ebben egy balesetnél durván sérülhet a gyerek nyaka, gerince - legrosszabb esetben halállal végződik (a szomszédunk mentős és sajnos mesélt egy ilyet - belegondolni is szörnyű, hogy simán elkerülhető lett volna annak a 1,5 éves gyereknek a halála) -, ugyanis a fejének a tömege még a teljes testtömegének a 25%-a és ehhez képest meg igen fejletlenek a nyakizmai. Egy balesetnél akkora tehetetlenséggel csapódik a a gyerek feje ide-oda, hogy csoda kell hozzá hogy ne legyen komolyabb baj.

https://www.youtube.com/watch?v=x_oTTHvRIog

https://www.youtube.com/watch?v=WA-G7AKYeXM



Az általad linkelt ülést biztos nem venném. De még a másik is necces számomra amit használtok.

Ha kevesebb pénzem lenne, előbb vennék egy jó minőségű pl. BeSafe hátranézős 9-18 kg-ig (pontosabban 61-105 cm-ig - ez az adat sokkal fontosabb) gyerekülést használtan, mint egy olcsóbbat.


Pl.

[link]

[link]

[link]

2023. szept. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!