Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lenne rajtam kívül még itt...

Lenne rajtam kívül még itt olyan anyuka aki 3 évesen is tolta babakocsiba a gyermekét?

Figyelt kérdés

Makk egezseges,hosszabb sétáknál elfárad ölbe veszelyeztetett kismamaként nem vehetem es nemis bírnám sokáig.

Igy jön mindig velünk plusz óriási segítség hogy a boltba amit veszek nem cipelem hanem a babakpcsi tárolójába tudok pakolni


Ésssss....igen szoktam kapni a minek még a babakocsi kérdést 😀


2023. szept. 28. 12:56
1 2
 1/19 babyboom567 ***** válasza:
100%
Én is babakocsiztam, engedd el a füled mellett.
2023. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Az én gyerekeim 3 évesen simán lenyomtak 6-7 km-t egy sétán, szóval nem, nem kellett már a babakocsi. De ha nektek így jó és a gyerek sem ellenkezik, akkor ne törődj vele más mit mond.
2023. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de a barátnőm a kisfiat 4 éves koráig babakocsiztatta. Nagy segítség volt, bevásárlás, nem szaladt el, nyugodtabb volt a bevásárlás, séta. Nem kellett cipelni..
2023. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan mi a kérdés és miben vársz segítséget.

Sokszor látok 3+ éves gyereket babakocsiban, tehát nem vagy ezzel egyedül, ha ez a kérdés.


Az pedig, hogy ki mit mond rá... hát nem az ő dolguk. Neked így jó? A gyereked gondolom ettől még sokat mozog, sétál, fut, szalad, mászókázik, dombra fel-le megy...

Ha nincs nonstop a gyerek a babakocsiban, akkor nem ártasz ezzel neki szerintem.

Aztán majd gondolom úgyis lesz neki testvérfellépő :) és akkor megnyugodhat mindenki :D

2023. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Bőven babakocsiztunk ennyi idősen. Még később is, kényelmes, praktikus.


"minek még a babakocsi "

Kezdd el szokni, hogy a hülye megjegyzéseket elengeded a füled mellett. Utána jön majd a minek még a cumi ekkora nagyfiúnak, mééééég pelusos egy ekkora nagykislány??!!! Anyuka hát nem szoktatta bilire?

és társai


Nem kell ezzel foglalkoznod. Majd ők cipelik a gyerekedet gondolom, mivel te nem teheted.

Sok okos. Semmi közük.

2023. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a megerto valaszokat

Azthiszem csak erre volt szuksegem,megertesre! 😊


Mert a sok bantas hihetetlenul rosszul esik

Es mar elkezdtem gondolkodni hogy " megnehezitem" a napjaim csak hogy vegre akkor ne kapjam ezeket a " minek még a babakocsi" velemenyeket

2023. szept. 28. 13:27
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaj eszedbe ne jusson az emberek csípős nyelve miatt olyat tenni, ami neked, nektek nem jó!!

Majd idősödsz és edződsz:)) nem fogod a sok hülyeséget felvenni.

2023. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most nektek ez a legjobb megoldás! Vigyázz magatokra! Nyugodtan told csak, mindenki más le van sz*rva!
2023. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a babakocsi majdnem ugyanaz mint a tricikli. A gyerek ül, a szülő tolja. Ők viszont nemigazán kapnak megjegyzéseket (szóval szerintem nem kell a beszólásokkal foglalkozni).

Mi a harmadik születésnapja előtt hagytuk el végleg a babakocsit és váltottunk sétára. De így lassan 3,5 évesen még van, hogy cipelteti magát. (van kisebb szülőkaros triciklink, de olyan járdàk vannak, hogy félek kiborítanám belőle)


Esetleg, ha nincs még és olyan a babakocsi, akkor egy testvérfellépőt beszerezhetsz, hogy mikor a kicsit tolod és a nagy elfárad, akkor fel tudjon pattanni ő is.

2023. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 éves volt a nagy, amikor a kicsi született, akkor került ki ő a babakocsiból és át a testvérfellépőre, de ha nem lett volna a kicsi, akkor szerintem ha kettesben mennék vele, még mindig babakocsiztatnám. Így, ha megyünk valahova, akkor őt is tolom a fellépőn, de ha esetleg velünk van apa vagy a nagymama is, akkor valaki nyakában utazik. Nagyon nem szeret sétálni, nyilván ha olyan a helyzet, lefutja a fél maratont, de A-ból B-be menni, buszra várni, mittudomén, azt érthető módon egy 3 éves sem szeret, és amit nem szeret, azt az én gyerekem úgy csinálja, hogy sehogy, vagy ha valahogy mégis, akkor a maradék három idegszálam rovására menne, szóval ha a kicsi nem lenne (még vagy egyáltalán), garantálom neked, hogy én is babakocsiztatnám, és tosznék magasról mások véleményére. Nem nekik kell megküzdeni őkelme lustaságával vagy dacával, szóval ha nektek így jó és kényelmes, akkor hajrá. Főleg, hogy még kézbe se veheted, hát nyilván szempont, hogy tudj magadra és a babádra is vigyázni, ez nem opcionális. Ne hallgass a rossz nyelvekre, nem tudnak azok semmit, csak beszólni :D
2023. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!