Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy oldanátok/oldottátok meg...

Hogy oldanátok/oldottátok meg ha a gyermeketek nem maradt a babakocsiban?

Figyelt kérdés
A nagyobbik ovis, délben jár haza. Én járok érte a testvérével aki 3 hónapos. Aki eddig szépen elvolt a babakocsiban,de kb. 1 hete már ordít amint elindulunk és így ölbe kellett vinnem plusz tolni a babakocsit és még a nagyra is figyelni! Aki volt hasonló helyzetben mit csinált? Hagyta ordítani, vagy kivette és vitte ölben? Sajnos elég messze van az ovi is! Mindenki minket néz mikor ordít.
2022. okt. 25. 15:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Hordozó? Akkor csak magadra kötöd, babakocsit se kell tolni.
2022. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Én megfordítottam, hogy menetiránnyal megegyezően nézzen. Nem azért, hogy ne lássam a síró gyereket, hanem azért mert így nem sírt. Uncsi volt már neki a képem.
2022. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hordozókendőt már nézegetem egy ideje, csak félek hogy pénzkidobás lesz az is. Kengurunk volt azt használtuk az első gyereknél ő nagyon jól elvolt benne.
2022. okt. 25. 16:01
 4/22 A kérdező kommentje:
Holnap kipróbálom hogy átforditom:) hátha csak ez a baj hogy unja hogy engem lát mindig
2022. okt. 25. 16:02
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Tegyél neki csörgőt vagy valami játékot ami oda akasztható. Beszélj hozzá. A fordítás is jó ötlet. A kenguru nagyon egészségtelen..
2022. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Csörgő, játék nem vált be. Ha beszélek hozzá, egy darabig elvan aztán olyan ordításba kezd hogy muszáj kivenni!
2022. okt. 25. 16:09
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

Nem írtad hogy a mózesben, az autós hordozóban vagy a sportülésben döntve van-e a kicsi. Nekem kb ekkor kellett autós hordozóra váltani (3 az 1-ben babakocsi), azt jobban szerette, olyan 4.5 hónapos korában meg döntött sportülés.


Hordozáshoz érdemes használtan nézni marketplacen dolgokat. Én onnan vettem, 3 félét is, mind szép állapotban. Végül mi nem is használtuk, csak kipróbálva volt, utálta a fiam, így gyönyörű állapotban, töredék áron adtam tovább.

2022. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%

Bocs, tényleg nem kötözködni akarok, de nem értem, hogy lehetséges, hogy a mai gyerekek jó része nem szeret a babakocsiban lenni.

A gyerekeim jó 30+ éve voltak babák, de ök (és tényleg minden ismerös babája is) imádták a kocsit, ott tudtak a legjobban lenyugodni. Ez annyira igaz, hogy sokszor a szobában is beletettem öket, ha túl nyügösek voltak, kicsit tologattam és nagyon hamar megnyugodtak.

Nem tudom, a mostani kocsik másmilyenek, vagy mi lehet az oka?

2022. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Az enyém is ordított babakocsiban, de a mózesről autósülésre váltás, játékok felszerelése segített, és ami a megválás volt, az az, hogy fehér zajt indítottam neki youtube-on és odatettem mellé a telefont. Azonnal megnyugodott tőle. Idővel amúgy jobb lett a helyzet, mintha hónapról hónapra kicsit kevésbé utálna benne lenni.
2022. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%

Használtan vettem csatos hordozót.

A mózest nekem is mindkét gyerekem utálta, így az autóshordozót használtuk mi is a babakocsival.

2022. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!