Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor "rúgtátok ki" a gyermeke...

Kiki01 kérdése:

Mikor "rúgtátok ki" a gyermeketeket a babakocsiból?

Figyelt kérdés
A lányom még csak 22 hós lesz mire a kistesó megszületik, és félek hogy még nem fogja nagyon bírni a sétákat. A testvérfellépőn is gondolkodom, de nem tudom mennyire kényelmes az neki. Vagy inkább szoktassam rá a motorra?
2013. aug. 18. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Mikor rúgtam ki? Érdekes megfogalmazás :-).


Nem kellett, magától inkább a gyaloglást választotta. 22 hónaposan még egyszer beleült, de igazság szerint, kicsit furán nézett ki a babakocsiba, pedig kiesebb a kislányom, mint a korosztálya. Szerntem szoktasd a motorra, már ameddig tud majd motorni az idő miatt.

2013. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi váltogattuk, testvérfellépő + motor, mikor hová mentünk.
2013. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.

18honapos volt mikor teljesen elhagytuk a babakocsit,nagyon jol birta a setat mar elotte is,ahhoz kepest hogy elotte 2honappal indult el onnaloan.

Ket honappal kesobb "erkezett" az occse,se testverfellepo se tandem babakocsi.

Kibirta siman.

Ha ugy gondolod nem fogja birni,vedd meg a testverfellepot max nem lesz ra szuksegetek.

Most hogy birja a setat? Javaslom ha meg van idod mar most hagyjatok otthon a babakocsit,mire jon a teso birja a setalast.

2013. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Maguktól hagyták abba a babakocsizást

19hónapos volt a fiam amikor a lánykám született, de már előtte gyalogolt a kicsi.

2013. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk is 22 hónap van. kb másfél éves korától csak nagyobb vásárlásnál használtuk. a kicsivel kétéves korig, akkor kaptam biciklit gyereküléssel, a nagy oviban volt, így bicajjal jártam napközben a kicsivel.
2013. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy éve volt amikor már sétáltunk, de használtuk még a babakocsit. Teljesen 1,5 évesen, azóta gyalogosan járunk!
2013. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De a testvérfellépő is jó ötlet!
2013. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor nem aggódom túl:)
2013. aug. 19. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!