Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen 3in1 babakocsit ajánlotok?

Milyen 3in1 babakocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Falu szélén lakunk, tömegközlekedés nem jön szóba, nagy séták, földút, terepviszonyok annál inkább. Autóba szerintem ritkán fogjuk betenni az egész kocsit, a csomagtartónk kapacitása kis túlzással végtelen.

Előre is köszönöm, ha tudtok ajánlani valami strapabíró járgányt!



2023. okt. 15. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyit szántok rá?


Nekünk Cybex Priam van, nem cserélnénk le semmi pénzért.


ezek jöttek még szóba:

Mamas and Papas Ocarro

Bugaboo Donkey 5

Roan Bass Next

2023. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Adamex van, rengeteget sétálunk, igaz, hogy földút nem olyan sok van, de szörnyű állapotú járdák, padkák, lépcsők annál gyakrabban.

Egy éve nyúzzuk, eddig mindent bírt, pedig nem volt egy drága cucc.

2023. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk touragoo flamr volt, mi is a határban sétáltunk minden nap, nagyon jó volt.
2023. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Flame, bocsi
2023. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi javaslatokat!

Hogy mennyit szánunk rá, az képlékeny, ár-érték aránytól függ. Lehet, hogy egy olcsóbb is megfelel, de ha drágábban találjuk meg a tökéleteset, akkor az sem gond. Nem ragaszkodom hozzá, hogy mi legyünk a legmárkásabb, csillivillibb család, mert a engem sem érdekel, meg a szomszédban lakó nagyi tyúkjait se. Egy kívánságom van küllemre: ne fekete legyen, mert nekem az nem tetszik.

2023. okt. 15. 11:02
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy nekem nagyon nem ajánlották a felfújható kerekű kocsit, mert sokan kaptak defektet (a semmitől ráadásul) a környezetemben, eléggé meg lehet szívni vele.
2023. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az nekünk sem opció, egy akácos erdő helyén áll a házunk, tele van az udvar egyelőre akáctüskékkel meg királydinnyével. :)
2023. okt. 15. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Bebetto Pascal van, de kb az összes Bebetto kiadas pöpec
2023. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is Pascal volt. Szerettem, homokon is ment, rossz járdákon sem rázta össze a gyereket. A mózesban pedig hihetetlenül jókat aludt a kicsi.
2023. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!