Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Télen hordozós kabát vagy...

Télen hordozós kabát vagy takaró? Hátul hordozáshoz?

Figyelt kérdés

Lassan kinőjük a kendőt és az elől hordozást ( 3 hó és közeledik a 7 kg).


Tudom a hátul hordozós kabátok nagyon drágák.. :(, de már kezdek mentálisan lecsúszni és ideje beszerezni valamit télre, melyik az egyszerűbb?

2 kérdés:

1) a takaró alá is ugyanúgy elég öltöztetni mintha közös kabátban lennénk, tehát max 1 plusz réteg a babára?

2) sima vastag bundás teli kabátom van.. arra is fel tudom kívülre simán tenni hátulra majd a mei tai-t és a takarót?


Tapasztalat valakinek? Kinek melyik vált be jobban?


Én nemrég kezdtem kendővel és az nagyon bejött a babának a sétákhoz, de ennyi a tudományom egyelőre sajnos. Most ideje váltani.



2023. nov. 18. 08:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"De egyebkent lehet oket hasznalni hordozos betet nelkul is, hagyomanyosnak."

A möbiust pont nem. Nem lehet rendesen lezárni a lyukakat rajta, süvít be a szél gyerek nélkül és gyerek nélkül se csinos.

2023. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10-es, lehet majd bejon, ki kell probalni. Ha nem, akkor eladod, szinte bolti arert elmennek 😅
2023. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Privatra: uniszex softshell
2023. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Most örülök, hogy itt kérdezgettem, mert majdnem ráugrottam!

2023. nov. 18. 10:59
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a hordozós takaró jött be, elég olcsón találtam egy "macibundát", úgy voltam vele, hogy nem nagy bukta, ha nem jön be, továbbadom. Többnyire elég meleg volt ahhoz, hogy body+rugdalózóban legyen alatta. Vékony kabátban nekem is kényelmes volt. Nagy hidegben előre vettem, télikabát alá, de ritkán volt ilyen.
2023. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia. A hordozóházban a saját kabátodat is átalakíttathatod hordozós kabáttá. Én tavaly csináltattam meg, akkor 18 000 ft volt.
2023. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Takaro, foleg, ha nem csak te hordozod.
2023. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!