Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Sport babakocsi melyik a legjobb?

Sport babakocsi melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sport babakocsi vásárlás előtt állunk, tudnátok ajánlani bevált, nem gagyi kerekűt?!

(sokat jártunk horgászni a babóca előtt és nyáron már valószínű, ha úgy engedi az idő ki viszem apa után, szóval olyan kellene ami terepen is megállja a helyét, nagyobb kerekű, mégis kis helyet foglaljon, ha össze csukom.)

Hauck és a Joie sport babakocsikat nézegettük eddig.


dec. 27. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Joie nem jött be, nehezen irányítható, nem esik kézre. Plusz elég alacsony a tolókarja, csak 105cm uh ha magas vagy te vagy a férjed akkor felejtős.
dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 182 cm vagyok, a férjem 184. Joie litetrax pro air-ünk van, mi szeretjük, nem túl alacsony. Az irányíthatósága sem rossz.

50+ UV védelmes a kupolája.

(A brendonban most akciós)

dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Joie literx van nekünk de defektmentes kerékkel. Eddig jónak tűnik
dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
+1 a Joie Litetrax-nak, könnyen irányítható és összecsukható, mi szeretjük, újra ilyet vennénk.
dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!