Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik olyan 2in1 babakocsi,...

Létezik olyan 2in1 babakocsi, ami mózesből és hordozóból áll?

Figyelt kérdés
A 3in1 kocsikról sok rosszat hallani, de sportot találtam olyat, ami tetszik, viszont az önmagában van. Így kerestem volna olyat, ami mózes+hordozó, de nem igazán látok. Lehet én gondolkozom furán, de ez lenne a logikus, nem? Mindkettőt egyből lehet használni, míg a sport csak később kell, így azt ráérnénk megvenni.
febr. 8. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Kimderkraft Juli. Igaz 3:1-ben babakocsi de ennek a Mózes része alakítható át sport résszé.

Én nagyon szerettem.

febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 grafno ***** válasza:
Bugaboo cameleon pl.
febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Juli van, mint az 1-esnek. Én szeretem. Lb egy hónapig kerestem intenzíven. Amit találtam mózes plusz hordozó nem érte meg vagy nem tetszett. Végül ezt a Julit nézegettem, mert tetszett, de olvastam negatív vélemenyt,így haboztam, de végül azért vettem meg, mert olyan kocsit nem fogok találni, amiről mindenki csak jót mond. Bevált eddig szeretem. Hamarosan a mózest étalakítjuk sport résszé
febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"de ez lenne a logikus, nem?"


Nem

Ha veszel egy jó sportot, ami travel system kompatibilis, az a legjobb. Adapter és mehet rá a mózes (ha ragaszkodsz hozzá) vagy a hordozó, de a váz se kuka, ha az alapot jól választottad. Ezzel ez is 3in1, de a sport oldalaról megközelítve választhatsz rögtön olyat, amit nem akarsz lecserélni.

Pl: Cybex melio 5,9 kg sportként.

febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem minden igényre másféle babakocsi való, így ne abból indulj ki, hogy másnak mi vált be, vagy mi nem.

Tök mást választanék, ha alig autóznánk, ha a harmadikra kéne felcipelni a babakocsit és stb. Mellesleg azt is bele kell kalkulálni, hogy mivan akkor, ha a gyerek alapvetően nem fogja szeretni a babakocsit, mert nálunk pl. ez a helyzet állt fenn, így a mózest jórészt nem is használtuk. Én eme tapasztalatból kiindulva áldom az agyam, hogy nem egy vagyonért vettünk kocsit. NEKÜNK a travel system volt szempont, mert sokat autózunk, így egy 2in1 babakocsit választottunk (mózes+sport), amihez adapterrel lehetett adac tesztes hordozót csatlakoztatni. Ezt is használtuk leggyakrabban. A sportrésszel is tökéletesen elégedettek vagyunk, kicsit nagy, de ha itt a környéken sétálunk, pont tökéletes arra, hogy beleüljön, ha elfárad. Ha buszoznánk, emeletre cipelném, stb., akkor merőben más sportot választanék... Szóval inkább arra próbálj fókuszálni, hogy a saját felhasználási szokásaitoknak mi felel majd meg és ahhoz válassz. Ebben más nem igen tud segíteni.

febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Az ötösnek abban igaza van, hogy olyat válassz amire haaználnád. Én azért néztem és inkább a 3 in1 vettem mert kell az autoshordozó sokszor van, hogy kocsival viszem magammal. Viszont sétára a mózsebe teszem. A vázra mindkettöt rá tudom tenni és ha olyan helyre megyünk kocsival ahol hosszabban mászkálni kell kell a váz, hogy toljam ne keljen cipelni. Jah és csekkold, ha kocsiba akarod betenni a vázat befér-e. Nálunk épphogy így hamarosan kocsit cserélünk. Úgyis esedékes egy új autó.

Nekem nem kell több emeletre cipelnem, így csak azt néztem elbírom-e ha benne a gyerek míg felhozom két lépcsősoron.

3 as voltam.

febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!