Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ebben a télhez képest jó...

Ebben a télhez képest jó idobe babahordozoba mennyire szerencsés kivinni a 2.5 hetes babát?

Figyelt kérdés
A babakocsi Mózes részébe ordít próbáltam idebent . 15-20percre mennek ki vele sétálni egy kicsit. Feloltoztetve, plusz labzsak és egy kis takaró a lábára elég lenne? Tudom a gerincenek nem ép a legjobb.
febr. 14. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Egy kendőd nincs? Valószínűleg nem a Mózes a gondja inkább a kontaktus hiánya,. legalábbis nálunk csak kezdőben tudtam kivinni úgy 6 hetes koráig. Különben üvöltött.
febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet be szerzek egyet akkor . Sokat van rajtam és lehet az megoldás lesz akkor 😊 köszönöm a válaszod 😊
febr. 14. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
ilyen idösen babakocsiban vittem minden nap legalább egy órára a gyerekeimet
febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálam is egyenlőre a babakocsi az első de azt nem tudom h az autóshordozo részében kivihetem e.
febr. 14. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiviheted nyugodtan. :)
febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Persze, kiviheted, de érdemes 45 percnél tovább nem benne tartani, vagy kicsit más pozícióban pihentetni a kis gerincét pár percig, ha letelt a 45 perc. Az enyémek is csak babahordozóban szeretnek lenni. :)
febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg is volt a sétánk mazlimra elaludt mire feloltoztunk😁 de így is maradt a hordozó
febr. 14. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi sokáig autós hordozóban hoztuk-vittük a gyerekünket. Tavaly február elején született, 1 hetes volt amikor tettünk vele egy picike egészségügyi sétát. Ő jó nagyot aludt a hordozóban :)
febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak abban volt el eleinte.😁Addog abban volt,amíg ki nem nőtte.Aztán már mikor nem fért nagyon el a hordozóba,már el volt a mózesban is,mert kényelmesebb volt neki.Én a kendőt utáltam.
febr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!