Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok,hétfő óta...

25 hetes vagyok,hétfő óta magas a vérnyomásom,a gyógyszer se viszi le jelentőssen. Délután pihenés után is 160,úgy hogy előtte vettem be gyógyszert. Vannak más módszerek amivel kejebb vihető?

Figyelt kérdés
nov. 23. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos! Magasabb dózisú gyógyszer vagy másfájta.
nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos írta a gyógyszert? Én is orvost javaslok mielőbb,160 nem játék. Vért,vizeletet néztek?
nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Be fognak fektetni,pakolj ossze. Nem jatek. Elhalnak a mehlepenyben az erek tole es nem kap a baba eleg taplalekot es sorvadt lesz :(
nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először orvos, ha hazaküldenek: sétálni kell, az leviszi, ne feküdj sokat. Valamint kevesebb só. Nekem is volt terhesség alatt magas vérnyomásom, végül óriási szerencsével 38.hétig húztuk.
nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Orvos tud róla? Szoros a kontrollod?

Ebből ismerősnél pár nap után kórház, rá két napra sürgősségi császár lett.

nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5# Bár nekem 35 héten lett ez,de sajnos aznap estétől már nem tudták tovább húzni,császár lett,de mondjuk ott más oka is volt,de a 160-as vérnyomás semmire se ment le. Nem játék.
nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos próbáljak napi 2 gyógyszert bevenni,kezelőorvosnál voltam,ha nem viszi le többet ne vegyek be kell kardiológus...most 142,azt mondta 135 felett kell gyógyszer,alapból közek a 49 hez magas a vérnyomás
nov. 24. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!