Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom, a baba lábát nem...

Aggódom, a baba lábát nem látom mozogni az ultrahangon, soha. 25hetes terhes vagyok, de mindig fel van húzva a kis lába. De minden vizsgálat eredménye oké! Kedves kismamák, anyukák, bárki aki ezzel a témával szembesült vagy tud hasonló helyzetet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen, nem tudom miért nem látom sose. A kis fütykösét sem mutatja soha. 😁 Aggódom kicsit hogy talán valami baj van vele.


Kérlek titeket ne harapjátok le a kérdésemért a fejemet. Elég ciki volt fel tenni is a kérdést. Egy hónap múlva megyek megint dokihoz, akkor megkérdem, de addig is ha valaki tud valamit a témával kapcsolatban válaszolni, az kérem írjon. Köszönöm.



((Láttam volt nemrég ilyen jellegű kérdés, írtam üzenetet. Ha esetleg még elérhető vagy akkor vissza írnál kérdező? 🙂))



2023. jún. 21. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
🤦‍♀️
2023. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Remélem jó nagyot csaptál! 😂
2023. jún. 21. 21:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miböl gondolod egyáltalán, hogy fiú????
2023. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nipt teszt.
2023. jún. 21. 21:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A babák nem mozognak állandóan, nagyon sokat alszanak, és nem mozognak, csak lebegnek a vizben, valószínűleg ultrahangon is ilyen pillanatot fogtal ki. A felhuzott láb pedig teljesen normális magzatpóz.

Ne aggódj, egyre nagyobb lesz, erőteljesebben fogod a rugasait is érezni.

2023. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Szia. Én írtam néhány hete a kérdést. Mondjuk, kedvesebb válaszokat kaptam, tisztelet a kivételnek. Írtam vissza az üzenetedre. Ne aggódj, biztosan minden oké.
2023. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 5ös válaszoló! 🙂


Neked is 6os. Igen, ez most így jött ki. Köszi mindent! 🙂

2023. jún. 21. 22:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Én egyik gyereket sem láttam rúg-kapálni uh-n. Vmennyire mozgott a lábuk, de nem olyan erősen. Viszont annál jobbak éreztem. Majd most már te is egyre jobban fogod érezni a mozgását, nyugodtabb leszel.
2023. jún. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Legközelebb egyél meg ultrahang előtt fél órával egy csokit, a cukortól hátha élénkebb lesz.

Amúgy genetikai ultrahangon sem mocorgott? Nekünk ott forgott jobbra balra...

2023. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ott se volt az a nagyon aktív. Lábát ott se láttam mozogni. Kezét is csak akkor mikor az orvos jobban megnyomta, hogy lássuk az arcát. De a lába nem mozdult. Ez a 4D-s genetikai uh volt. De ott is az orvos azt mondta hogy minden rendben van. Remélem így is van, nyílván értenek hozzá és mondanák ha baj lenne. De nekem ez olyan furcsa.
2023. jún. 22. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!