Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsit ami csak mózes és...

Babakocsit ami csak mózes és hordozó?

Figyelt kérdés
Az is jó ha csak mózes és külön lehet venni hozzá hordozót. Nem szeretnék 3in1-bent az előző tapasztalataim alapján nem jött be a sport része a 3in1babakocsinknak túl nehéz volt. Így most csak egy sima mózeses-hordozós babakocsit keresek.

febr. 27. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Én olyan nem láttam őszintén. De lehet elkerülte a figyelmem.
febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyet meg en se lattam, de leteznek sport babakocsik, amik lapra csukhatoak es ezekhez lehet csatlakoztatni mozest, hordozot.


Pl ez: [link]


Ha csak a sulya a gond, meg a merete, akkor sztm jo megoldas, mert kisebb, konnyebb, mint egy 3in1.

febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, mondjuk amit linkeltem, az is 11 kilo, az nem szamit konnyunek. De ez csak egy pelda, ha bemesz valamelyik bababoltba, biztosan tudnak segiteni.
febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem jött be a sport része a 3in1babakocsinknak túl nehéz volt"


Mert úgy kell keresni, hogy keresel egy jó könnyű travel system kompatibilis sportkocsit, és ahhoz veszel mózest, hordozót.


És ha megfordítható, teljesen vízszintbe tehető sportot veszel, akkor a mózes se szükséges. Ez leginkább évszakfüggő. Tavaszi babával pikkpakk váltottunk mózesről, mert konkrétan meggyulladt benne. Ősz legeleji babával meg jó sokáig mözeseztünk.

febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, én is kerestem.

Végül olyan sportkocsi vettem amire lehet mózest tenni és hordozót.


Nekem Leclerc Influencer van, olcsóbb változata a Leclerc Magicfold


De ugyanezt tudja a Cybex eezy S2+ twist és a Cybex eezy s2+ is.


Ezek mind elég drága kategória, ha olcsón szeretnél kijönni még mindig jobban jársz ha veszel egy 3 az egybent és eladod amikor sportreszre kellene váltani az árából meg veszel egy csak sport babakocsit.

febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy hidaltam át, hogy vettem egy használt (de minőségi) 3in1 babakocsit aztán eladtam amikor sportra váltottunk.
márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!