Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » YoungTraveler csatos hordozóva...

YoungTraveler csatos hordozóval lehet hordozni egy 6 hetes 4.5 kilós babát?

Figyelt kérdés
A leírásban láttam, hogy 0-3 éves korig, (3.5-20kg-ig)de mivel nem tartja magát a baba hanem konkretan egy gombóc, így elképzelésem sincsen, hogy hogyan fér bele úgy, hogy ne csússzon össze. Semmi infót nem találok arról a fajta hordozóról

márc. 19. 17:51
1 2
 1/11 Derjaderja ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy kenguru. Nem hordoznék benne babát.
márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem is kenguru, annak is nevezi magát a webáruházban, ahol megtaláltam.

márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elég merevnek tűnik. Én most ezt vettem. Egyszerűbb felkötni, mint egy sima rugalmas kendőt, de mégis rugalmas. A derékrésze csatos(amit magamra csatolok), a mellem vonalában be tudom húzni hogy ne lógjon, a vállpántokba belebújok és utána tudom a hosszabb rugalmas kendőrésszel rögzíteni keresztben át a hátamon és vissza előre a babám popsija alatt elvezetem. Van benne használati útmutató is, hogyan tudod jól felkötni, hogy meglegyen a C-ív a kis hátának, a lábainak pedig az M-póz. Én nagyon örülök hogy ezt megvettem mégha nem is olcsó, mert az első fiamnál sima rugalmas kendőm volt, azt pedig nagyon macerás volt felkötni magamra.


[link]

márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kis terpeszu kenguru, csipoulokevel, ha jol latom. Semmilyen eletkorban nem ajanlott benne hordozni, viszont ha szetszeded, akkor a csipo uloket hasznalhatod rovid idore, de csak es kizarolag ulni tudo babanal, hamarabb nem.


Tehat pl ha nehezebb napja van a babonak es fel-le kell venni percenkent, arra jo esetleg. De hosszabb tavu hordozasra ez sem ajanlott.


6 hetesnek rugalmas vagy szovott kendo, esetleg mini csatos hordozok.

Menj el egy klubba, ott segitenek valasztani :)

márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt most sikerült megrendelnem viszonylag olcsón (10.000ft volt), de a többi kendő/kenguru marha drága illetve a hordozási tanácsadók is horror összeget kérnek el…
márc. 19. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos vagy nem sajnos, elkerik az arat az eszkozoknek, de lehet hasznaltan is vasarolni illetve te is eladhatod, ha nem kell majd az adott hordozo.

Hordozos klubb nalunk igyen van, semmit nem fizettem a segitsegert.


Mondd le a rendelest inkabb, ez egy hasznalhatatlan szar eszkoz, bele ne tedd a babadat kerlek.

márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Használtan is vehetsz megfelelő hordozót. Mi a fontosabb? Most spórolni pár ezret, aztán évekig kezeltetni a gerincferdüléses gyereked, vagy kicsit többet kifizetni, és nem tönkretenni egy életre?
márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ma délután megjött és már nem tudom visszaküldeni…az a baj későn érdeklődöm…kapkodom, mint mindig.

Megláttam az árát és csak az alapján döntöttem.

márc. 19. 22:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Miert nem tudod visszakuldeni? 14 napod van ra.
márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tedd el, a csípőülőke részt használhatod úgy 1 év múlva, mikor egy kézben tartani már nehéz lesz. A többi kuka
márc. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!