Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hetes babanak kristály cukor???

6 hetes babanak kristály cukor???

Figyelt kérdés

6 hetes a kislányom, anyatejes, a párom anyja eroskodik hogy itassam vízzel is, hiába nem szeretném hiszen meleg sincs, ő cukros vizet adott a kislányomnak. Ez normális? Első babám, és elhiszem hogy több gyereket felnevelt, tapasztaltabb de ez az én döntésem és a babámnak nincs szüksége rá. Nagyon nem egészséges,és sokat szopizik abba minden megvan neki amire szüksége van, nagyon szépen gyarapszik is.

Illetve még az lenne a kérdésem hogy van amelyik kórházba cukros vizet adnak nekik mikor megszuletnek az is kristálycukor?


márc. 16. 22:45
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Idióta
márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hal meg tőle, de felesleges az anyatejben minden van ami kell.

Az anyóst úgy elküldeném a melegebb éghajlatra ahogy kell, t{bbet nem lenne a gyerekemmel kettesben.

Anyósom ilyen leszarom mit kérsz, így nem engedem a gyereket vele csak felügyelettel.

márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az nem kristálycukor,amit ilyenkor adnak odabent a kórházba és ott sem adnak mindenkinek. Ne keverjük a kettőt.

Anyóska többé nem menne a gyerekem közelébe,az fix,de nálam tudják,hogy be is tartom. 1x kinyitottam az ajtót,hogy tágasabb kívül. Azóta szépen megkérdez mindenről és normális.

márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Eszembe nem jutna a 6 hetesemet egy percre is egyedul hagyni az anyossal!


Baja nem lesz, nem merget adott neki, de persze nem kell, az anyatejben minden van.

Allj ki a gyerekedert, ne hagyd egyedul barkivel !

márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ezt a gyerekorvos ajánlotta az anyatejes babámnak amikor születése után eljött megnézni őt hozzánk
márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Egy alkalomtól semmi baja nem lesz, de ne engedd neki többet. Felesleges és káros a cukros víz egy olyan babának, akit tud az anyja szoptatni.


Természetesen ha éjjel 3 van, egy zsákfaluban vagytok autó nélkül, az anyát elvitte a mentő mert akármi baja van, a baba pedig éhes, akkor a cukros víz jó megoldás lehet. De normális esetben nem.

márc. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vízre sem feltétlen vanszüksége anya tej mellett. Cukorra végképp nem.
márc. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért engedted meg neki?
márc. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tesz jót az emèsztőrendszerènek, semmi szüksège rà! Anyòsod nem komplett!! Negogy mègegyszer felügyelet nèlkül hagyd vele.

Kórhàzban is csak a legalja putri helyeken szoktàk a piciket cukros vìzzel tömni.

márc. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesz jót, többet ne kapjon. Vízre sincs szüksége, amíg tisztán anyatejes. Mondjuk én az enyémnek nyári nagy melegben, amikor nem tudtam kivenni a babakocsiból vagy autós ülésből volt, hogy adtam egy korty babavizet, de cukor nélkül természetesen, és akkor már 4hónap+ volt. És nem is minden nap, csak amikor tényleg nem tudtam hirtelen megszoptatni.
márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!