Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi ezen szempontok...

Babakocsi ezen szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezen szempontok alapján ki milyen babakocsit ajánlana?

-1 emeleten lakunk lift nélkül

-az utak keskenyek és macskakovesek sok helyen

Autónk jelenleg nincs, most fogom elkezdeni a jogsit, így kb 3-4 hónapos korában lehet meg a jogosítvány, így 3in1 lenne a legjobb szerintem.

165 cm vagyok apuka 186 szóval jó lenne ha állítható lenne a tolokar.

Kerekek nem is tudom melyik a jobb ezekre az utakra, felfújhato vagy fix?

Szempont meg hogy utazáshoz könnyű legyen mert sokat fogok menni vele repülőn (külföldön élünk, szülők Magyarországon)

Miket ajánlanátok ezen szempontok alapján?

Árban olyan nagyon max 800-1000 euróra gondoltunk. De ha lehet kapni olcsón jót, az meg sokkal jobb 😄

Köszönöm szépen a válaszokat 😊


márc. 23. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
😀 hát a 3in1-et fel nem viszed repülőre. Szóval eleve 2 kocsiban gondolkodj.
márc. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Olyat ami ennek mind megfelel nem fogsz találni. Repülőre ha fel akarod vinni az utastérbe az ilyen óriás felfújható kerekűeket elfelejtheted.


Ne 3 az egyben vegyél, hanem olyan sportbabakocsit amit vízszintesre lehet dönteni, puha mózest lehet hozzá kapni és csatlakoztatható hozzá hordozó.

Ilyen pl a Cybex eezy S twist+2 és a Cybex eezy S2+.

Kicsit nagyobbak a kerekei mint más kabin babakocsiknak, van rugózásuk, viszonylag könnyűek, repülőre felvihetők, tolókar lehet nem állítható, de azt szintén nem lehet elvárni egy kabin méretű babakocsiról, ettől még lehet elég magas a kar alapból, ára még attól függ milyen hordozót veszel hozzá.

Lehet rájuk rendes mózest is venni, nem csak puhát de ha emeletre kell cipelni én a puhát ajánlom. Mi olyan típust vettünk, ami szintén sport csak külön lehet kapni rendes mózest hozzá, de hiába könnyű a váz a rendes merev mózes bazi nehéz, fel nem tudnám lift nélkül hozni az első emeletre.


Hordozónak hozzá a Joie i-snug 2-t tudom ajánlani, jó az ADAC tesztje és nagyon könnyű.


Ha nem ragaszkodsz a repülőre felvotelhez akkor a Cybex Melio könnyű és ha jól emlékszem állítható káros és van hozzá puha mózes.

Vagy klasszikus 3in1 az Inglesina electa, de az nagyobbra csukódik, nem kabin méret, valamivel nehezebb is és hiába állítható a tolókar a legmagasabb fokozat akkora mint a nem állíthatók magassága.

márc. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Sokkal jobban jársz ha Magyarországra vesztek egy használt babakocsit a nagyszülőkhöz, mint hogy állandóan cipeled. Ráadásul repülőre kicsi kocsi kell, minden más szembontból meg nagy jó rugózású
márc. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

"Cybex eezy S twist+2 és a Cybex eezy S2+."


Egyik se vihető fedélzetre.

A csomagtérbe pedig BÁRMELYIK 3in1 is felvihető/feladható, nem kell ahhoz kicsi kocsi.

Annyi, hogy több szalagot kell kérni rá.

Egyébként jót javasoltál, csak ne állíts róluk baromságot. Kabinba nem viszi fel őket.

márc. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
"the Eezy S Twist +2 should also be suitable for cabin luggage, but you always need to double check with the airline"
márc. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
"The Eezy S Twist+2 is the ideal travel companion. It fits in the overhead compartments of most airplanes used by airlines for regular flights. On planes with very small overhead compartments, it's easy to take the seat unit off the frame with one click."
márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Én 2 gyerekhez 4 különböző babakocsit próbáltam, de mindegyiket utálták, visítottak, ha beletettem őket a mózes, hordozó és sport részben is. Úgyhogy végül 3 hónapig hordozókendő, utána meg csatos hordozóban vittem őket. A nagyobb a hordozóhoz már túl nagy, ő a nyakamban utazik, ha vinni kell.

Tudom, ez nem babakocsi, de egy nagyon olcsó, praktikus, multifunkcionális, bababarát alternatíva, és nekem nem volt fizikailag nehéz sem.

márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekunk kezdettol fogva 2 kulonbozo babakocsink van es nem bantam meg. Van egy 3in1, annak mar csak a sport reszet hasznaljuk persze, mivel mar elmult 1 eves a fiam, nalunk rosszak az utak, szoval hosszu setakhoz tokeletes a hetkoznapokban, mert nagy a kereke. Nem felfujhato, nem akartam, hogy valahol defektet kapjunk, igy az nalam offos volt. Tipust nem tudok ajanlani, ez mar nem kaphato sehol, mi is hasznaltan vettuk valakitol. De igazabol a legtobb nagykereku babakocsi ezt hozza, szoval mindegy. Neheznek nehez, nekem a taroloban van lent, mert 13 kilot+ gyereket nem tudnek egyutt cipelni a masodikra.

Nektek nincs tarolotok esetleg, ahol lent lehetne hagyni a babakocsit?



Viszont autozashoz, utazashoz van egy konnyu sport (kinderkraft nubi). Nyilvan ennek az utobbinak a hatranya az, hogy kicsi a kereke, tehat inkabb olyan varosi setakhoz oke, ahol jobbak a jardak, rosszabb utviszonyokra annyira nem jo, de ez lett a kompromisszumos megoldas, mert kis helyen elfer, konnyu osszecsukni.

Mondjuk mi nem repulunk, azt nem tudom. De ha az utasterbe nem is lehet felvinni, tulelheto, nem akkora tragedia szerintem, mert a csomagterbe attol meg feladhato, leszallaskor pedig azonnal megkapjatok a babakocsit meg a repulonel, en ugy tudom.

márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igen arra is gondoltam hogy legyen 2 babakocsi, vagy nem kocsival megyünk hanem hordozom a repülőn amíg lehet (jaj szegény hátam🤣)

Gondoltam hogy nem lesz meg 1 babakocsiban minden de azért reménykedtem 😄 akkor most elsősorban a mindennapi használatra keresek valamit 300.000 max határig 😄

márc. 24. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!