Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Csatos hordozó segítség?

Csatos hordozó segítség?

Figyelt kérdés

1 hónapos a kislányom és szeretnék kifejezetten csak csatos hordozót venni. Ezek a kendő hordozók nem jöhetnek szóba egyáltalán. Napi max 2-3 óra használatra kellene. Olyan lenne jó amit apuka is tud használni nem csak én, nem tudom ez befolyásol e valamit.


Köszi a segítséget!



ápr. 13. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkeppen el kene latogatni egy hordozos klubba, leteznek pici babas csatosok, de fel kell probalni sajnos. Illetve ugy tudom, hogy ezek max napi 30 perc hasznalatra vannak, a legjobb meg mindig persze valamilyen kendos hordozo lenne, mert picike.

Ha a felkotessel van a baj,akkor a close caboo-t nagyon tudom ajanlani, tenyleg 1 perc felvenni, rugalmas kendonek szamit, csak “elore meg van kotve”, karikakkal kell allitani :)

ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondolsz? Ez még elég "jónak" tűnik.

Az a baj hogy olyan helyen lakom ahol délután 4-tol már kb a fű se nő, semmi nincs bababolt meg ilyenek nincsenek.. most meg a baba miatt nem akarok bevállalni még egy pestre vagy Egerbe egy utat. Úgyhogy jelenleg a rendelés opció nálam. (Mind a kettő több mint 80 km tőlem, plusz még vissza)

ápr. 13. 09:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha, erre. Nezd meg vinteden pl, en negyed arert vettem egy tok ujat, sose hasznaltak :)


De ugye ezt csak elol hordozasra es max 8 kiloig ajanlott hasznalni. Szoval ha bejon a hordozas es a baba igenyli, akkor majd mielott csatosra valtanatok, muszaj lenne probalni valamit valahol.


Amugy en is nagyon videken elek, de hordozos klubb van a varosomban. Keress ra facebookon, biztosan van a kozelben.

ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azok a csatos hordozók, amik 1 hónapos babának jók, nagyon picik, hamar kinőné. Amit hosszabb távon használhatsz (pl liliputi), az most még nagy neki, és nem szabad napi 30 percnél tovább hordozni benne, mert a gerincét nem támasztja még eléggé.

A close caboo jó ötlet, mert minden ponton támasztja a gerincét. Használtan jó áron vehetsz

ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek!
ápr. 13. 10:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok a hordozás híve, de hát kicsit unom hogy vannak napok amikor egyszerűen letehetetlen a babám, kézben cipelni meg nem könnyű plusz úgyse tudok tenni venni.. ezért gondoltam erre.
ápr. 13. 10:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A babát nem annyira érdekli, minek vagy a híve, ha neki az az igénye, hogy rajtad legyen. Szuper dolog a hordozás, nekem nagyon megkönnyítette az életem. 2,5 éves, a mai napik előveszem a csatost, mert praktikus, kényelmes, és a lányom is szereti.
ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én azért nem szeretném olyan "sokáig" igénybe venni csak ameddig nagyon muszáj.

Nem tudom hogy bejön e majd mert amúgy a babám is nagyon izzadós fajta meg én is, és már attól össze szóltunk izzadni ha rajtam fekszik.

Majd kiderül.. 😇

ápr. 13. 10:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen, garantalt az izzadas.

Kettotok koze tehetsz egy textil pelust egyebkent, ha tudsz, de nyilvan ugy kell, hogy ne gyurodjon nagyon a baba ala.

ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!