Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Jobb a felfújható kerekű...

Jobb a felfújható kerekű babakocsi?

Figyelt kérdés

Ikreink várjuk, feleségem kinézett egy babakocsit.

Egész jó a leírása, de azt írja az eladó, hogy felfújható kereke van.

Ez jobb vagy rosszabb mint a tömör? Milyen előnyei vannak? Érdemes felfújható kerekűt venni?



2022. nov. 14. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elonye annyi ha hepe hupas terepen mentek, jobb a lengescsillapitas.


Hatranya, hogy kidurran akarmikor.

SOHA nem vennek ujra, nekunk volt, es hanyszor kidurrant a varos kozepen aszfalton, boltban, aztan tolhattam, buszozhattam haza a lyukas kerekkel.

Pedig felsokategirias babakocsi volt.

2022. nov. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Én jókat hallottam róla, így ilyent vettünk. De sajnos az egyik kereke kilyukadt. Utána csak tömör kerekűt vettünk. Ha sokat jártok kirándulni rosszabb minőségű talajon, akkor felfújhatót semmiképpen nem ajánlok. Amúgy hepe-hupás úton nekünk a tömör kerekű tökéletes volt.
2022. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is tömör kerekű van, nem is nagy a kereke, mégis elmegy szinte mindenen. Mi járunk salakos-kavicsos helyen is, és a belvárosban, ahol sajnos sokszor bulik után üvegszilánkok vannak. Ismerősömék fél éve vettek felfújható kerekűt, már 1x kidurrant, és többször eresztett le, pedig jó márka.
2022. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyiból jobb a felfújható kerekű, hogy a döccenőket jobban felfogja. Kevésbé rázkódik a gyerek.

Viszont kb 2-3 hetente érdemes fújni bele levegőt. Ha pedig kidurran, akkor 6-7 ezer Ft egy új gumi. Nekünk 3 év alatt 1 kerék lett csak defektes. Annyi belefér.

2022. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!