Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke xplory VS Hot mom...

Stokke xplory VS Hot mom babakocsi a jobb/szebb?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 21:57
A kérdező szavazást indított:
Hot mom a szebb/jobb
Stokke xplory a szebb/jobb
16 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Olyan válasz nincs, hogy vacak mindkettő?

A stokke nagyon nem praktikus kocsi, de a hot mom gagyiságához képest fenomenális.

2022. jún. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Egyet értek az első válaszolóval. Szerintem sem praktikus a Stokke.

A másik babakocsi a múltkor jött szembe velem az utcán, az volt a benyomásom, hogy olyan, mintha egy Whishről rendelt kínai Stokke lenne.

2022. jún. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Pont ami miatt nem választanám a stokket ugyanazért a hot momot sem..és ez nem az ára
2022. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Nálam több fajta babakocsit senki se használt a világon: évekig vigyáztam kicsi gyerekekre.

A Stokke az egyik legjobb, legpraktikusabb babakocsi volt az összes közül, ha kettő dolgot nem veszünk figyelembe:

Egyik, hogy nehéz, de ez csak akkor érdekes, ha emeletre kell vinni. Ha nem kell cipelni, akkor ez nem gáz.

A rosszabb a másik, azaz, hogy nem a magyar utakra, jàrdákra van kitalálva.

Ahol én használtam, ott tükör aszfalt volt, boltokban meg egy álom tolni. De akinek a környékén rossz minőségű az út, az véletlenül se vegyen.


De aki azt mondja, hogy kényelmetlen meg stb, az még élőben biztos nem látott meg használt ilyet.

2022. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
4, erősen kétlem, amit írsz. Pont hogy elég kevés kocsit kell ahhoz ismerni, hogy valaki a stokkétól ájuljon el. Ha fizetnének se kellene, annyira rossz tapasztalat volt. Nehéz, istabil, szűk, a kagylós kialakítása kényelmetlen volt a gyereknek is, kicsi a kupola, semmit se véd.
2022. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Hág nem tudom.

Instabilnak sose éreztem.

A gyerek nagyon szeretett benne lenni, de azt tudjuk, hogy nem egyformák. Ő szeretett.

Érdekes, én pont a kupolát imádtam, ha teljesen lehajtottam, meg mèg azt a merev fülecskét is kinyitottam, akkor olyan árnyékot adott, mint egyik babakocsi se.

Szerettem, hogy magas, hogy egy mozdulattal állítható a dőlésszög, meg a tolókar magassága, dőlése is. Nem vagyunk egyformák, nekem ez volt a legjobb kocsi.

Már akkor mondtam, hogy ha rengeteg fölös pénzem lenne, meg olyna környéken laknánk, ahol jó az út, biztos ilyet vennék majd anno a saját gyereknek (nem így lett).


ABC design, kunert, peg Perego, cam, touragoo - ezekkel találkoztam még. Nekem egyik se volt annyira jó kialakítású, mint a Stokke.

2022. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Ugye, hogy ugye? Alig soroltál párat. Ez aztán nem nagy tapasztalat. Ráadásul...

kunert, touragoo eleve említésre se méltó szutyok kategória.

PegPerego már jobb, terepre van jó kocsija. Abc design nagyobb a híre, mint a minősége.

De sehol egy Nuuna, Baby Jogger, Cybex, Uppababy, Maclaren, Joie...?

2022. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Neked hogy sikerült ennyi fajtát kipróbálni?
2022. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként a kunert volt a leggagyibb.
2022. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
8, három gyerek, nem pici korkülönbséggel (eladtunk mindig mindent) és változó élethelyzetek. Hol a terephez kellett alkalmazkodni, hol ahhoz, hogy lift nélkül fel tudjam cipelni a negyedikre. Sokat utaztunk babakocsival, jól meg kellett nézni mit veszünk. Sokfélét próbáltunk és cseréltünk, ha jobban passzolót találtunk. 3 gyerekkel 6 kocsim volt (nem egyszerre) és rengeteget kipróbáltam.
2022. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!