Nyíregyházi vadaspark?

Figyelt kérdés
Ide írtam hátha hamarabb és több választ kapok! :) az lenne a kérdésem hogy babakocsit belehet vinni az ócenáriumba?? régen voltunk már de mióta ez épült nem és nem tudom hogy végig lehet e tolni a kocsit vagy nem? 2.5 éves a a babó de a cuccnak meg ha elfárad akkor kellene.

2012. márc. 30. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemben válaszolni nem tudok,de ez érdekelne engem is :)
2012. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket, személyre szabott választ fogsz kapni.

[link]

2012. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi tavaly voltunk, és úgy rémlik nem lehet bevinni babakocsit, kint kell hagyni, de a legjobb, ha felhívod őket! Végig lehet tolni a babkocsit, mi is vittük tavaly a lányomnak, de oda, nem mentünk be!

2012. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt találtam a honlapjukon, igaz ez a zöld piramisra érvényes: [link]
2012. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.Van az ócenárium bejáratánál egy rész ahol a biztonsági őr lelakatolja.Ha sokan vannak ,előfordulhat,h. már nincs hely a kocsinak,akkor várni kell.
2012. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen! Holnap akarunk menni viszünk baba kocsit és majd akkor kiderül hogy is van...
2012. márc. 30. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
a bejárat előtt van egy rész, ahol a biztonsági őr lelakatolja, amíg bent vagytok az ócenáriumban.
2012. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!