Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves (főleg nyíregyházi)...

Kedves (főleg nyíregyházi) sorstársak! Kinek lenne kedve néha-néha beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 6 hetes terhes vagyok, és "sajnos" kiírtak táppénzre. Nagyon szeretem/szerettem a munkámat és a kollégákat, de a baba most a legfontosabb, mert volt már vetélésem sajnos. Alig van barátnőm a közelben, így egy kicsit parázok, hogy most már kevesebb emberrel fogok napi szinten érintkezni. Esetleg lenne kedve más hasonló helyzetben lévő kismamának kedve ahhoz, hogy beszélgessünk, "összebarátkozzunk", tapasztalatokat cseréljünk stb. amíg időnk engedi?

Szép napot!

Üdv: 28L


2011. nov. 7. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én 7 hetes vagyok, nyíregyházi.Én is kényszer pihenőn.Nekem van már egy 18 hós kisfiam.A pihenést így elég nehéz megoldani.Ha gondolod írj privátot.
2011. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, írtam privit, remélem átment! :)
2011. nov. 7. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!