Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Árban mi a határ ami felett...

Árban mi a határ ami felett nem vennétek babakocsit?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
80-100 ezer lenne a felső határ, de tényleg csak akkor, ha álmaim kocsijáról lenne szó és tudnám, hogy rengeteget fogom használni.
2012. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akcióban, 70-ért vettünk testvérkocsit, ez már abszolút a plafon nálunk, de fontos volt, hogy két picivel, autó nélkül is el tudjak jutni bárhová. Amúgy a szimpla babakocsijainkat megállítja 20 ezer: általában használtan vadásztam jó minőségű, keveset használt babakocsikat, most a Bergonunkat már a születendő harmadik babánk fogja használni és semmi gond vele. A Hauck sportkocsink is akciós volt, az is belefért 20-ba újonnan a Brendonban.

Én a magam részéről borzasztóan felháborítónak tartom, hogy annyiért árulnak babakocsikat, amennyiért egy használt Suzukit lehet venni. Beleférne a drágább kocsi a költségvetésünkbe, de a gyomrom nem bírja el, hogy százezreket költsek egy babakocsira. Nem azért, mert a gyereken spórolok, hanem azért, mert felháborítónak tartom, hogy ebben az országban ha valami úgy kezdődik, hogy "baba" - legyen ez kocsi, ruha, játék, bármi - az helyből három-négyszeres áron van kínálva.

2012. ápr. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50e a lélektani. De inkább 20-30e körül.
2012. ápr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

150.000 . Használtan vettem meg a 300.000 Ft-os kocsit fél áron, de még simán ki tudna szolgálni 2-3 gyereket, mert csak minőségi, abszolút nem látszik rajta hogy már 2 gyereket kiszolgált!

Utánna vettem egy sport esernyő kocsit 25.000-ért, hát 1 nyár alatt leamortizálódott, 2 helyen eltört:(

2012. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik az az esernyőkocsi? Csak, hogy akkor azt a márkát kerüljem a jövőben
2012. ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50.000.és nagyjából ugyanazon indokok szerint amit Gabka77 frlsorolt.
2012. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a 4.gyerekemnél 85 000 ft körül vettük,de abba volt mózes,hordozó stb...

42 000 ft-ért tudtam eladni utánna.

Ha van pénzetek akkor megéri egy komolyabb darabot venni,de ha nincs kár erőltetni.

2012. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 100-120 ezer volt.Végül 99000 ft-ért találtuk meg.A 2. baát fogja ősztől kiszolgálni,de most se vennénk mást.
2012. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!