Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olyan babakocsit,...

Ajánlanátok olyan babakocsit, ami hasonlókat tud (lásd link), de nem ennyire drága?

Figyelt kérdés

Ez a kocsi maga a tökély számomra, csak brutál az ára. Főleg a nagy kerekei, a közel vízszintesig dönthetősége és a kicsi súlya tetszik (4. emeletről kell lecipelnem, pocsékak az útviszonyok, a babámnak még nagyon nem akaródzik ülni). Biztosan van hasonló más gyártóknál is, de én már elvesztem a sok cég és sokféle kocsi között. Előre is köszi!

[link]


2009. jún. 20. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyit szánsz rá, de ilyen igényekkel én ezt javaslom:

[link]

2009. jún. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Az én álmaim babakocsija is a Jane babakocsi volt csak komplett változatban, de lemondtam róla, mert nem volt rá 174 ezrem.Vetteünk egy Top Ridert 134 ezerért, de csak 6 hónapos korig volt jó neki, mert kinőtte.Ezután vettem egy olcsó xart márkát nem mondok, befaragtam vele, és ezután megvettük álmaim és pénztárcámba is beleférő babakocsiját, imádom, és csak másnak is ajánlani tudom Peg Perego márkájú: [link]
2009. jún. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Még annyit előző vagyok, hogy nekem is a negyedikről kell egyedül lecipelnem a gyerek 10 kg a babakocsi 6 pedig jó könnyű a babakocsi, de így is nehéz.
2009. jún. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez most nem segít, de atya-úr-isten! Ezek borzasztó drágák. Még nem néztem babakocsi árakat. Régen mennyivel egyszerűbb volt az ötféle olcsóból választani. Már látom előre, hogy ugyanígy fogom én is keresni álmaim kocsiját, anyám meg majd padlót fog, hogy minek rákölteni annyit...
2009. jún. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Peg Perego - ezt nézd meg. Amúgy a Brendonnak van outletje is, ott még olcsóbbak:

[link]

2009. jún. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én janét vettem használtan.50 ezer volt mózessel, vázzal, sportrésszel tökéletes állapotban.És nem bántam meg.Nagyon jó kis kocsi.
2009. jún. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez is nagyon könnyű és közel vizszintesig dönthető: [link] Ez Minimanóban élőben is megnézhető.
2009. jún. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem érdemes full drága babakocsit venni, a gyerek előbb-utóbb kinövi, és akkor megint fő az ember feje, megint kell venni újat...

Szerintem nem mérvadó a márka, pl. Greco babakocsi olyan pici belülről, hogy már 7 hónaposra kinövi. Igazából ugysem a kocsit fogják nézni, hanem a babát benne.


Nekem ilyenem van, meg vagyok vele elégedve:


[link]

2009. jún. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de ha nem ülnék, tuti seggre ültem volna ennek a kocsinak az ára láttán. Nagyon durva! Ennél tényleg sokka olcsóbban is lehet venni! Nem tudom a mrákáját, de sógornőm 45 ezerért vett a Brendonban egy hasonlót még tavaly.
2009. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy vadonat új Graco Mirage babakocsim-olyan,amit az első válaszoló ajánlott,csak narancssárga-még nem volt használva,és eladó.Ha érdekel írj privit.
2009. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!