Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok tapasztalatokat...

Írnátok tapasztalatokat BABZSÁKFOTELLEL kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni az egyik Web oldalról még pár napig akciós.De senkit nem találtam még akinek van és mondani tudna róla valamit,mert nagyon tetszik,praktikusnak is gondolom szerintem tök kényelmes is viszont baromi drága.És hát ugye nem egy életre szól mert időnként utána kell tölteni.Ha van valakinek írna róla tapasztalatot:megérte-e,szeretitek-e,mennyi időnként kell utána tölteni...stb.
2012. aug. 13. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
2. gyerkőcöm nyüspöli, és anno saját magamnak vettem. Akkor még tervben se voltak. Imádjuk. Egyetlen percre se bántam meg. Ja és nem is töltöttem még.
2012. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10000 Ft-ért vettük az Auchanban. Imádjuk. A gyerekek is, mi is. Jó tévézni, leülni bele a gyerek mellé játszani, a gyerkőcök irtó jókat hancúroznak benne. Szopizáshoz is bevált. Csak ajánlani tudom!
2012. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk is van, a gyerek szereti, semmi probléma vele.
2012. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó dolog én is szeretem, de túl nagyot ne vegyél mert a miénk néha nagyon tuba van. Nem panelba találták ki, bár nekünk nagy felnőtt verzió van.
2012. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk most az az esti összebújós fotel, de hat éve megvan, a diplomaosztómra kértem :-) a helye mindig változik, hogy éppen hol használjuk, de nagyon használjuk, bár kétségkívül nagy helyet foglal, de szerintem nagyon jó. én mondjuk sokszor utántöltöttem már, kb másfélévente, de nem mindig azért, mert kellett, csak épp úgy jött ki. pl. most az általam varrt szopis párnából tervezem beletölteni a fotelba a tölteléket, mert a párnát könnyebben el tudom így tenni, ha valami csoda folytán sikerül majd valamikor egy kistesót összehoznunk :-)
2012. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen sokan írtatok,rá is beszéltetek! :))
2012. aug. 13. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!