Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen tipusú babakocsit...

Milyen tipusú babakocsit használtok? Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés
vásárlás előtt állunk és küzdünk a bőség zavarával. Annyi biztos, hogy kétfunkciósat szeretnénk, de a márkákat nem ismerem. Azt már hallottam, hogy szinte mindegy, csak lengyel ne legyen. Tapasztalatok?

2012. dec. 13. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Peg Peregot használunk és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Viszont szerintem írj egy árhatárt, amit rászánnátok, esetleg egyéb igényeket, mert úgy könnyebb lenne ajánlani valamit.

2012. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, ha sikerül jól választani 60 körül találunk olyat, ami esetleg a 2. babát is kiszolgálná.
2012. dec. 13. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
És használtan is jó? Mert, ha újat szeretnél, akkor az első válaszom vedd tárgytalannak.
2012. dec. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Coletto Austin 3 van, már a második gyerekem "tapossa", több mint három éve folyamatosan szolgálatban van a kocsi. Lehet, hogy lengyel, de nagyon jó, persze a vázon van egy két karc, a csukogatástól, meg autóba pakolástól, de a huzata olyan mintha új lenne, és lehet lepontozni egyszer mostam csak ki három év alatt, de csak azért, hogy ki legyen mosva. Mondjuk a fiam nem volt az a babakocsi összekenős típus. Hátránya, hogy jó nagy, ha csak úgy bevágod a kocsiba elfoglalja a csomagtartót, de mi például elmentünk nyaralni egy hétre babakocsistól, böröndöstől, plusz még vittünk még egy kis Quinnyt is. Barátainknak Peg Perego Plikojuk van, ők is szeretik a kocsit, annak idején még én ajánlottam nekik. Én egyébként ha újra kezdeném valószínű egy használt Quinnyt vennék.
2012. dec. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy kétfunkciós 70-nél többet nekem nem ér. Használtan semmiképpen nem szeretnék.
2012. dec. 13. 08:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Chipolino pook használom , nagyon - nagyon megvagyok vele elégedve ! A kisfiam Nimród , most lesz 1 éves január 2. , azóta használom , nagyon szeretem , mint ő mint én ! Egyelőre semmi baja nincs ( lekopogom ) , még egy karc sincs rajta ! Mosható a huzat , ami nekem nagyon jó , mivel majd amikor bejön az a korszak , hogy enni fog a babakocsiba , azt hiszem meggyűlik a bajod az olyan kocsikkal amikről nem leszedhető ! Kerekei is nagyon jók , meg sincsenek kopva ,pedig ebbe a 11 hónapba nem volt olyan nap mikor nem használtuk volna a babakocsit ! Én azért is szerettem , mert könnyű a váza , mivel mi a 3 . lakunk a tárolóba nem hagyom a kocsit ! Nagyon szerettem mikor kicsi volt , hogy a kupolája fordítható , így akkor felém fordulva használtuk , majd mikor nagyobb lett és megtanult ülni , meg fordítottuk ! Alapjába véve , egy nagyon jó kocsi , és még sport babakocsit se kell venned , mert ez egyben az is !
2012. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Casualplay Vintage. Spanyol babakocsi. Van sport részre és egy hatalmas, vízszintesig dönthető háttámlájú hordozója. Sajna újonnan már nem nagyon lehet itthon kapni, de használtan szoktak árulni ilyen gyártmányt. Használtan talán belefér az árba, mert újonnan nem olcsó.
2012. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!