Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kis korkülönbséggel született...

Kis korkülönbséggel született testvérek anyukái! Milyen babakocsit használtok és miért azt választottátok? Mik a tapasztalataitok, milyet érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Igazából olyan peg peregot szeretnék, ahol egymás mögött és egymással szemben is lehetnek a babócák. De ez a legdrágább kocsi, még használtan is. Az egymás mellettieket is nézegettem, csak attól félek, azzal nem férek be sehová. Ti mit tapasztaltatok? Előre is köszi a válaszokat!
2010. ápr. 11. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk,tényleg kicsi a korkülönbség,11 hónap.de nem vettünk iker babakocsit,kezdetben 2 babakocsival sétáltunk,de max 2-3 hónapig,utána a fiam már ment a maga lábán.

Egymá melletti szerintem tul nagy.De megkeresem neked valahol láttam akcióba ilyent.

2010. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


hát még igy is irdatlan árak vannak..

mennyi lesz a különbség korba?

2010. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hónap lesz a két gyerek közt, sokáig gondolkodtam, hogy vennem kellene egy testvérbabakocsit, de végül úgy döntöttem, hogy kb 2-3 hónapig használnánk, és így nagyon nem éri meg.
2010. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 hónap van köztük, és egész ősszel és télen a tesóbabakocsival közlekedtünk, nekem nagyon praktikus volt (nem tömegközlekedünk csak sétálunk és a város központ jó 15 perces sétára van oda és vissza) de az én fiam ( a nagyobb gyerek) szeretett babakocsizni, most is szeret, szóval nem akart folyton kiszállni.

Ezt csak azért írom mert barátnőm kislánya 18 hós volt mikor született a hugi, de a nagylány eleve nem is maradt meg babakocsiban már, szóval nekik tényleg tök fölösleges lett volna testvérkocsit venni.

Én használtan vettem egy bébé confort-ot, mert egymás előtt vannak az ülések, rakható rá hordi a kisebbnek és kagylóülés a nagyobbnak, vagy mostmár nekünk mindkettőn a kagylóülés van, lehetnek egymással szemben vagy egymásnak háttal, sőt úgy is hogy a pici felém van, a nagy meg kifelé néz.

Hosszúnak hosszabb mint egy átlag kocsi de szélességre ugyanakkora.

Autóba való bepakolásra nem való macerás eléggé, de én nem közlekedek autóval, mivel a férjem jár vele munkába.

Mindennapos ügyeket, orvosi tanácsadást stb.t intézni tökéletes, meg sétálni is, játszóterezni a nagyobbal.

Az én fiam nem tud kilómétereket gyalogolni vagy ha tud is akkor minden leköti útközben a kövektől kezdve a kerítésekig, és iszonyat lassan haladunk. Ami persze nem lenne baj, hiszen elvileg ráérünk, de mikor a pici meg 3 óránként szopizna, akkor nem árt valamiféle időkeretet szabni az andalgásnak.

Egy szó mint száz, nekünk hasznos a tesókocsi.

Barátnőméknek ABC design tandem light van, ez is nagyon jó, könnyen irányítható és még keskenyebb is mint a mienk.

2010. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszaitokat! A gyerekek között 20 hónap lesz, de a nagylányom annyira imád babakocsizni, rendszeresen nagyokat alszik benne, nem hiszem, hogy ez egyhamar változna. Ezért gondolkodom a tesókocsiban. Eredetileg csak testvérfellépőt akartam, de pl. a héten is háromszor aludt a kocsijában másfél-két órát, nem akarom elvenni ezt tőle, ha jó neki. Ráadásul nagy könnyebbség nekem, mert olyankor is tudok ügyeket intézni, ha a baba alszik, nem zavarja semmi, amíg ringatva van a feneke. :-))

Néztem ma a Brendonban a kocsikat (csak nézem ott, mert elég drága, de nagy a választék és bele is tudtam ültetni a leányzót kipróbálásra, aztán valószínűleg megveszem használtan) és azt tapasztaltam, hogy a Peg perego nem is olyan szuper, elég keskeny benne a hely, vékony a lányom, de alig fért benne. Az ABC design és a Babywelt viszont nagyon kényelmesnek tűnt.

Ja és azért is gondolom, hogy megéri a tesókocsi, mert a harmadik babócával sem szeretnénk nagyon sokat várni, így gondolom, ki lesz használva.

Még egyszer köszi mindenkinek a választ, további boldog babázást nektek!:-)

2010. ápr. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!