Babakocsi de melyitet?

Figyelt kérdés

Megvan TOP 5 de nem tudom melyiket ! Belinkelem őket :-).

A :

[link]

B :

[link]

C:

[link]

D:

[link]

E:

[link]



2012. dec. 25. 21:32
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Kedves 6 !

10 évet vártunk erre a babára akinek neve is van Lana :-) Van neki pénzfélre téve az egyetemre meg mindenre ! A babaszoba is nagyon szép lett már csak ez van vissza már mint a babakocsi és mindegy hogy mennyibe kerül !

8!

Köszönöm szépen igazd van

2012. dec. 25. 22:16
 12/28 anonim ***** válasza:
ja vagy a C-t
2012. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van és nagyon szeretem, bár még csak a mózest és a hordozót használjuk:


[link]


A D hasonló. Én ezt ajánlom.

2012. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a D-t vettük meg.Ugyan ilyen a miénk is.Nekem nagyon tetszik,bár még nem használtuk,hisz még nem bújt elő a pici lánykánk,de én mindenképp azt javaslom! :)


37+3 hkm

2012. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ezek közül a B-t venném. Sok boldogságot!
2012. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Egyik sem, bocsi.

A: nem szeretem a két szarvas tolókart. Egy kézzel nehéz irányítani.

B: ez 6 hónapos kortól van. Ehhez mire megveszed a mózest, hordozót.....Bár nektek a pénz nem számít.

C: ronda, soprtülése kagylóülés, ami szerintem nem kényelmes egy babának. Főleg egy picinek, mivel ahogy elnézem, nagyon picike a mózes része is. Egy 4-5 hónapos babát nem raknék ilyen sportrészbe. Sok ilyen kocsit látok az utcán és szegény nagyobb gyerekek is már nem tudják merre forduljanak benne, hogy kényelmesen tudjanak benne ülni.

D:kicsi az első kereke. Ha enem látsz egy nagyobb repedést az utcán, szépen el fogsz vele akadni. A járdáról való lejövetelről ne is beszéljünk.

E:jó lenne, ha nem 3 kerekű lenne.


Nekünk Camarelo Q12 van. Mondjuk nem került 300 ezer Ft-ba, de a mózest 7 hónapos koráig tudtuk használni, a sport része is kényelmes neki és a hordozó is sokáig jó volt neki. Ha a baba kényelme a fontos, akkor keresgélj olcsóbb kategóriás babakocsik között is. Ne legyél olyan, mint pl. a férjem. Szerinte a legdrágább parfüm a legjobb, mert biztos azért drága. Meg sem szagolja őket vásárlás előtt. Menj be több üzletbe (nem csak a Brendon létezik) és próbáljátok ki őket. Ne csak a mózessel, hanem rakassátok rá az össze tartozékot.

2012. dec. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
szia, nekem az A vagy E tetszik, de tényleg nézzetek szét, élőben is hogy milyen, tologasd, és érzed majd a külöbséget. Amúgy az én véleményem az, hogy mindenki azt, és olyat vesz a gyerekének amit, és amilyet akar. Senkinek nincs beleszólása, te tudod a határaitokat. Nekem az elején volt egy kölcsön babakocsim, majd vettem egyet, mert utáltam, majd mire rájöttem nekem mi a lényeges vettem meg a 3. babakocsit, ami nekem tökéletes volt, és az sem volt olcsó, de imádtam, élmény volt vele sétálni. Nekem már 2,5 éves a fiam, csak egy tök egyszerű babakocsink van már, ami befér a kocsiba, és csak akkor kell, ha olyan helyen vagyunk, ahol alvásideje van, így abba tud aludni, de olyan is...utálom tolni. Egy jó babakocsi szerintem nagyon fontos, pláne, hogy mi napnta 2* 1-1,5 órákat is sétáltunk. De mindenképp élőbe próbálgasd ki őket, akkor majd tudsz választani, neked melyik jó.
2012. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Mi az E-t vettük, a Cobrát. Bár még élesben nem használtuk, természetesen tologattam már (szuper kocsi!), és egyik barátnőmnek is ilyen van, csak ódákat tudott nekem zengeni róla, soha egyetlen hátrányt nem mondott. A listádon a másik ABC design, az "A" nekem nem tetszik, a Cobra sokkal jobban néz ki, szerintem. A többit nem ismerem. Szerintem próbálgasd végig a Brendonban, esetleg kérdezz meg ismerősöket, hogy mik a tapasztalataik.

Boldog babavárást :)

2012. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

A nagy kerekek nagyon jok plane a hoban sarban kell tolnod a kocsit! Fontos, hogy konnyen osszecsukhato legyen es a bevasarlashoz eleg nagy legyen a kosara. Ha tomott kerekei vannak akkor legyen benne legalabb az elso kerekekben felfuggesztes, es jol lehessen manoverezni vele. Ez alatt azt ertem, hogy egy kezzel, gyerekkel egyutt egy helyben meg tudj fordulni vele. Nagyon fontos az ules merete! Most meg picurka es ugysem hasznaljatok, de nehogy ugy jarj mint en, hogy 9 honaposan mar alig fert el a Fiam a kocsiban pedig nagyon de nagyon meno kocsink volt!

Mi ugyan nem Mo-n elunk de az elso Phil & Teds Smart Buggy-t lecsereltuk egy Baby Jogger City Mini-re es egy Maclaren esernyore csukhatora. Az elobbi egy mozdulattal csukodik es nagyon jol vedi a babat a Maclaren meg hat ugye a best!

Nekem a D es E jott be.

2012. dec. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Szia!

A belinkeltek közül elsősorban a D-t, aztán az E-t választanám. Bár a PP-nek elég kicsinek tűnik az első kereke, de talán annyira nem vészes. Nem látszik, hogy gumi-e v műanyag. A gumi az jobb, jobban rugózik, és nem kopik annyira. Ez a Cobrára is igaz. A Cobra kagylóülése nem jó, és ez a többi kocsira is igaz.

A PP tárolója elég tágasnak tűnik, ami szintén nem elvetendő.

Azért nézd meg/mérd meg, hogy a mózes és az ülőrész elég tágas legyen, hogy kényelmesen tudd használni a lányod kb hónapos/2,5 éves koráig téli menetfelszerelésben is.

A maradék 3-at nem választanám, előttem már leírták az okokat.

Nekem egy tágas noname kocsim van ehhez képest, de imádom, mert minden általunk elvárt tulajdonságnak megfelel (mondjuk nem kicsi összecsukva, és nem könnyű -de gyerekkel egyik sem az). Van egy esernyőkocsivá alakítható testvérülésem is kicsi műanyag kerekekkel, hát azzal sokszor elakadok akár a villamos sínén is, míg a sima kocsi mindenen átmegy, és már a 2. gyerek használja.

2012. dec. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!