Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik kocsi tetszik nektek...

Melyik kocsi tetszik nektek jobban a kettő közül? Hauck Viper vagy Bebetto Magelan?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Köszi, ha megnézitek.


2013. máj. 21. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Hauck Viper tetszik, nekem is hasonló kocsim van.
2013. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a a második (3 kerekű) jobban tetszik. Nekem hasonló kocsim van, viszont ha lépcsőzni kell vele akkor nem hasznos, mert a harmadik középső kerék miatt a kétoldali lejtőn (panel házaknál jellemző) nem tudod fel tolni vagy csak nehezen. Valamint akarod e járműveken is használni, mert akkor meg kell nézni a súlyát és a méreteket is.
2013. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Személy szerint mind 2 használtam ! A Hauckot ősszel vettem de télre lecseréltem nagyon gagyi , utáltam !

Bebetto nagyon jó ! Azóta decembre óta ezt használom nagyon jó kocsi !!

2013. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 vagyok: még annyi, hogy ez ha újszülöttnek akarjátok akkor nem jó, csak olyan 6 hónapos kórtól. Újszülöttnek mindenképpen mózeskosaras és/vagy babahordozós kocsit vegyetek.
2013. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bebetto. bár arra rájöttem már így jó pár hónap használat után, hogy képen majdnem minden babakocsi jól néz ki. aztán elkezded használni és rájössz, hogy amilyen design-os, olyan kényelmetlen a babádnak. mondjuk ezek közül egyiket sem próbáltam, de a babakocsink pont az a "dejólnézki" fajta és baromi bután van megcsinálva kényelem szempontjából.
2013. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Most 7 hónapos a baba.

A Viper már megvan, használtam az "előző" gyerekemnél 1,5 évig (6 hóstól 2 évesig).

Csak most megtetszett ez a Magelan, és nem tudom eldönteni, hogy tartsam meg a Vipert vagy cseréljem le a Magelan-ra.

A Vipert egyébként én nagyon szeretem, nincs vele semmi bajom.


Bocs mindenkitől, nem akarok úgy tűnni, mint akinek ez a legnagyobb problémája.

2013. máj. 21. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ha a Viperrel meg voltál elégedve, akkor tartsd meg. Tudod ... járt utat járatlanért... Én legalábbis mindig megszívtam az ilyenfajta cseréknél. Ha már cserélni akarsz, akkor inkább egy használt Quinny vagy hasonlóban gondolkodj.
2013. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Bebetto sokkal jobban tetszik. De csak külsőre mondom. Próbáld ki mindkettőt szerintem.
2013. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Végül megvettem a Bebetto-t. Remélem nem fogok csalódni benne.

A Hauck megy eladósorba... Amíg nem veszi meg senki, addig meggondolhatom magamat és még meg is tarthatom akár...

2013. máj. 22. 14:20
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha valaki még visszaolvas.

Napok óta a Bebettot használom, és nagyon szuper kis kocsi!!! Egyáltalán nem bánom, hogy megvettem!

Több kocsim is volt már, de ez a kedvencem :)

2013. máj. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!