Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek az, hogy itt...

Tetszik nektek az, hogy itt jóval több alkategória lett a gyerekvállalás, gyereknevelésen belül?

Figyelt kérdés

Nekem egyenlőre szimpatikusabb volt a régi, pár alkategória.

Szerintem így kevesebb válasz fog érkezni, mert nagyon szét vannak szedve a témakörök. Például én gyakran válaszoltam olyan kérdésekre is, melyekbe belebotlottam egy témakörön belül, és szerintem sokan tettek még így, de most, hogy ennyire célirányosan lehet keresgélni, ezek a "belebotlások" el fognak maradni...

Viszont látom az előnyét is azért...


2013. máj. 17. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon örültem, amikor megláttam. Nehéz volt, hogy végre sikerült a baba, végre várandós vagyok, olvasgatom a terhesség témakört, és napi 3-4 abortuszos kérdésbe botlom. Örülök, hogy külön rakták, és akit érdekel, odamegy.
2013. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jobb így. A "belebotlás" pedig továbbra is maradhat, amennyiben a 'gyerekvállalás, nevelés' pontot választod. Ott összesítve találod a különböző kategóriák kérdéseit. :)
2013. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon örülök neki! Végre csak azt olvasom el ami érdekel!!
2013. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom az átállítás miatt- e de nekem pl nem lapoz egyik kérdésnél sem a második, vagy többedik oldalra...
2013. máj. 17. 13:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó. Engem pl már nem izgat a babakocsi-hordozó rész. És remélhetőleg kevesebb kóbor gyes-gyed kérdésbe botlunk hó végén-elején.

Ha meg nagyon mazsolázni akarok, akkor főkategória.

2013. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy vagyok vele, ahogy Te, kedves Kérdező. Nem tetszik annyira, nagyon szét van szedve. Persze tényleg vannak előnyei is, mert célirányosabban lehet keresni, de én pl. nem figyeltem és nem nyitottam meg eddig sem azokat a kérdéseket, amik idegesítettek. (pl. amikor azt várta vki, hogy mi mondjuk meg, menjen-e abortuszra...) Viszont ott van most pl. betegségek,oltások vagy fogzás témakör, amit nem hiszem, hogy nagyon megfogok nyitni, viszont amíg nem volt külön, addig azért volt, hogy válaszoltam ilyen kérdésre is...Na szóval ez összetett, talán csak meg kell szokni.
2013. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig észre sem vettem :) Mindig csak a főkategóriát nézegetem...de szerintem jó dolog :)
2013. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem túl sok ez a kategória. Nem érkezik annyi kérdés, hogy ne lehetne kevesebbet is átlátni.
2013. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik így. :)
2013. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,így legalább nem zavar,hogy a hónap utolsó 2 hetében oldalak tele vannak családi pótlékos kérdésekkel,vagy adhatok-e 3 kanállal több almát a babámnak,vagy ovulációs tesztet és egyebekkel,mert nem megyek arra az alkategóriára ami nem érdekel.
2013. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!