Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2 éves gyereknek való autósülé...

2 éves gyereknek való autósülést be lehet kötni elölre, az anyósülésre? Nem büntet meg a rendőr?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Kresz zserint első ülésre csak menetiránnyal háttal lehet bekötni a gyereket. Elméletileg létezik olyan ülés ami háttal köthető be, bár én sem láttam még.
2013. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Ha háttal van bekötve akkor igen.
2013. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
valóban nem lehet csak háttal. de én nem tanácsolnám,hisz a legveszélyesebb hely egy autóban az anyósülés. (nem véletlen az elnevezése sem ;)
2013. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
46%

Be lehet rendesen is kötni a biztonsági gyerekülést első utasülésre de csak akkor ha nincs vagy kikapcsolható az első ülés légzsákja.....

Közlekedési rendőröktől kérdeztem meg és alkalmazom néha de jobb szeretem én is ha hátul van a gyerek, ott tényleg biztonságosabb.

2013. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Utánanéztem, a zsaruk sem tudják rendese, a kresz szerint nem köthető be előre csak menetiránynak háttal.
2013. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Névtelenül nevű válasza:
52%
Bizony, légzsákosba nem szabad. Sem első, sem oldal, sem függöny légzsák nem lehet, mert a bébihordót, ami eleve menetiránynak háttal van, úgy megütheti, hogy a gyerek nagyon megsérülhet benne.
2013. jún. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
???? A gyereket nem azért helyezzük biztonságba az autóban, hogy ne büntessen meg a rendőr!!!!! Előre tilos, de nem a rendőr kedve miatt, hanem biztonságból! A hordozót még lehet, ha nincs légzsák.
2013. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És mi van azokkal az autókkal, ahol nincs hátsó ülés?
2013. jún. 4. 14:45
 9/9 anonim válasza:
48%

Az szívás. Vagy jobban mondva, akinek sportkocsira telik, az tartson egy családi autót a gyerkőknek.

Amúgy itt van minden szabály: [link]

2013. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!